Koszalińska policja aresztowała 23 - latka za kradzież i atak na ekspedientkę

i

Autor: Materiały Prasowe Koszalińska policja aresztowała 23 - latka za kradzież i atak na ekspedientkę

Areszt za kradzież i użycie gazu wobec ekspedientki

2020-10-06 11:46

Tymczasowym aresztowaniem na okres trzech miesięcy skończyła się sprawa 23-latka. Mężczyzna ukradł artykuły spożywcze, a następnie zaatakował ekspedientkę w jednym z koszalińskich sklepów

Tymczasowym aresztowaniem na okres trzech miesięcy zakończyła się sprawa 23-latka. Mężczyzna ukradł artykuły spożywcze, a następnie poprzez użycie gazu w kierunku ekspedientki doprowadził ją do stanu bezbronności. Koszalińska policja zatrzymała mężczyznę.

Zdarzenie miało miejsce w miniony weekend w jednym ze sklepów spożywczych na terenie Koszalina. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynikało, że mężczyzna wszedł do sklepu, wziął artykuły spożywcze i chciał wyjść nie płacąc. Ekspedientka, która zauważyła całe zajście zaczęła biec i zatrzymywać złodzieja. Mężczyzna niewiele myśląc użył w jej kierunku gazu i tym samym doprowadził ją do stanu bezbronności.

Na skutek prowadzonych czynności operacyjnych i procesowych funkcjonariusze z Komisariatu Policji II zatrzymali 23-latka z Warszawy. Mężczyzna usłyszał zarzut dokonania kradzieży rozbójniczej, za który grozi do 10 lat pozbawienia wolności. Sąd Rejonowy w Koszalinie przychylił się do złożonego wniosku i zastosował wobec 23-latka izolacyjny środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy. 

Światowy Dzień Ptaków. Co to za ptak? Sprawdź, czy byłbyś dobrym ornitologiem [QUIZ]

Pytanie 1 z 14
Co to za ptak? Rozpoznaj po zdjęciu
Światowy Dzień Ptaków. Co to za ptak? Sprawdź, czy byłbyś dobrym ornitologiem [QUIZ]
Kradzież w zakonie sióstr elżbietanek