Numer 507 004 518 działa codziennie od 10.00 do 20.00

i

Autor: pixabay Numer 507 004 518 działa codziennie od 10.00 do 20.00

Masz problem? ZADZWOŃ! Telefon Pomocnego Zrozumienia dla dzieci i młodzieży [WYWIAD]

2021-02-03 12:59

Szacuje się, że w Polsce natychmiastowej pomocy psychiatrycznej potrzebuje ok. 600 tysięcy dzieci i młodzieży. Z pomocą przychodzi Fundacja "Na Przekór Przeciwnościom" uruchamiając numer telefonu, pod którym dzieci i młodzież z regionu kołobrzeskiego (i nie tylko) mogą uzyskać bezpłatną pomoc.

Sytuacji z kondycją psychiczną dzieci i młodzieży nie poprawia trwająca pandemia, często pogłębiająca trwające problemy psychiczne. W dodatku odizolowanie, brak stacjonarnego nauczania czy brak dodatkowych zajęć pozalekcyjnych utrudniają kontakt z drugim człowiekiem i szukanie pomocy.

Telefon działa dzięki wsparciu powiatu kołobrzeskiego

i

Autor: Fundacja "Na Przekór Przeciwnościom" Telefon działa dzięki wsparciu powiatu kołobrzeskiego

Ze wsparciem powiatu kołobrzeskiego, Fundacja "Na Przekór Przeciwnościom" uruchomiła Telefon Pomocnego Zrozumienia - jest on przeznaczony dla dzieci i młodzieży i funkcjonuje codziennie od 10:00 do 22:00. Pomoc można uzyskać dzwoniąc na numer 507 004 518.

Więcej o inicjatywie posłuchacie w poniższym podcaście.

O Telefonie Pomocnego Zrozumienia mówi Jacek Pawłowski, prezes fundacji "Na Przekór Przeciwnościom"
Sonda
Czy wspierasz akcje charytatywne?
Wrzucili Owsiakowi do puszki WOŚP 20 tys. złotych. UPYCHALI KASĘ na środku Krupówek
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE