Zeppelin

i

Autor: Wikipedia

Koszalin

Niezidentyfikowany obiekt latający nad Koszalinem? To coś zupełnie innego

2023-08-28 10:04

27 sierpnia, w niedzielę, nad zachodnią północą Polski dostrzeżono unoszący się "tajemniczy obiekt". Miłośnicy teorii spiskowych szybko zaczęli domniemywać rzekome pojawienie się UFO nad Koszalinem! Jak się okazuje, prawda była zupełnie inna.

Biały sterowiec nad Koszalinem 

O sprawie po raz pierwszy poinformowało RMF FM. W weekend nad Koszalinem, a także okolicami Ustki unosić się miał podejrzany obiekt. Biały sterowiec nie był w żaden sposób oznakowany, co zaniepokoiło mieszkańców woj. zachodniopomorskiego. Pojawiły się głosy m.in. o szpiegowskim charakterze jego obecności. Na szczęście prawda była zupełnie inna i uspokoiła tych bardziej zdenerwowanych sytuajcą mieszkańców Koszalina:

- Biały sterowiec, którego obecność niepokoi mieszkańców Koszalina i sąsiednich miejscowości, to element międzynarodowego ćwiczenia sił NATO. Obiekt będzie widoczny na niebie jeszcze przez 2 tygodnie - napisała na Twitterze dziennikarka Magda Grajnert

Do kiedy sterowiec NATO zatrzyma się w Polsce? 

Według Michała Roga z 8 Koszalińskiego Pułku Przeciwlotniczego biały sterowiec, będący elementem trwającego obecnie międzynarodowego ćwiczenia sił NATO, pozostanie na terenie Polski jeszcze przez dwa tygodnie. Obiekt przeniesie się jednak na środek Pomorza, gdzie będzie kontynuował ćwiczenia, polegającego m.in. na monitorowaniu stref lądowych. 

Listen on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE