Nocna i świąteczna opieka zdrowotna

i

Autor: Materiały prasowe Nocna i świąteczna opieka zdrowotna

Nocna i świąteczna opieka zdrowotna dla dorosłych pacjentów w Szpitalu Wojewódzkim w Koszalinie

2022-01-12 8:22

Po tym, jak z końcem roku wygasła umowa na świadczenie pomocy doraźnej między Szpitalem Wojewódzkim a Polikliniką, w Koszalinie mieszkańcy nie mieli gdzie udać się po pomoc lekarską w nocy oraz dni wolne od pracy. Problem udało się rozwiązać. Pacjenci już są przyjmowani w innym miejscu.

Od 10 stycznia 2022 roku usługi z zakresu nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej dla dorosłych pacjentów są świadczone na terenie Szpitala Wojewódzkiego przy ul. Chałubińskiego 7, w budynku, w którym działają Poradnie Specjalistyczne.

Telefony dostępne po godzinie 18 to:

- Rejestracja 94/ 34 88 982

- Gabinet pielęgniarek 94/ 34 88 490

- Gabinet lekarski 94/ 34 88 270

Świadczenia takie udzielane są od poniedziałku do piątku w godzinach 18.00-8.00 dnia następnego oraz całodobowo w soboty, niedziele i inne dni ustawowo wolne od pracy.

Przypominamy, że świadczenia zdrowotne w zakresie nocnej i świątecznej opieki medycznej dla dzieci i młodzieży do 19. roku życia Szpital Wojewódzki w Koszalinie również realizuje przy ul. Chałubińskiego 7, w Pawilonie Dziecięcym.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Jesteś pewien, że znasz polskie przeboje? Usunęliśmy jedno słowo. Wiesz jakie?

Pytanie 1 z 15
"Zawsze z Tobą chciałbym być. Przez całe lato. Zawsze z Tobą chciałbym być. ... mnie za to"
Wyłudził pieniądze. Szuka go kołobrzeska policja