Rozpoczyna sie remont mostu na ulicy Andersa w Koszalinie. Zostanie zamknięty na trzy miesiące

2021-08-27 8:22

Od jutra (28.08) kierowców czekają utrudnienia w ruchu. Ze względu na zakres prac, nie ma możliwości podzielenia naprawy na dwa etapy i dopuszczenia przejazdu na zwężonym odcinku ulicy. Dlatego most na ulicy Andersa zostanie zamknięty.

W związku remontem na ulicy Andersa wprowadzony zostanie ruch dwukierunkowy i na ten czas znajdująca się tu strefa płatnego parkowania zostanie wyłączona z opłat. Dopuszcza się też możliwość parkowania na chodniku na odcinku od ulicy Słowackiego do mostu, wzdłuż jezdni, od strony sklepu „Biedronka” na ogólnych zasadach.

Prace remontowe obejmą m.in.: zdjęcie nawierzchni, wykonanie izolacji, regulację studzienek kanalizacji i teletechnicznych , wykonanie nowej nawierzchni drogowej na obiekcie i dojazdach.

Na remont mostu firma z Gdańska ma 3 miesiące.

Od poniedziałku (30.08) kierowców czekają kolejne utrudnienia w centrum miasta. Zostanie wyłączony prawy pas ruchu na ulicy Zwycięstwa w kierunku ulicy Stawisińskiego - od przejścia dla pieszych przy katedrze do przejścia na skrzyżowaniu z ulicą 1 Maja. Awaryjne zamknięcie pasa będzie efektem remontu uszkodzonego murka oporowego pomiędzy jezdnią a chodnikiem. Prace naprawcze mają potrwać około tygodnia, o ile pozwolą na to warunki atmosferyczne.

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!

Sonda
Czy w cyrku powinny występować zwierzęta?
Gorąca 20 Radia ESKA - notowanie 27.08