Konkurs Twój biznes pod banderą sukcesu

i

Autor: Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego Konkurs "Twój biznes pod banderą sukcesu"

"Twój biznes pod banderą sukcesu". Głosuj na firmy z Pomorza Zachodniego i zgarnij atrakcyjne nagrody!

2023-11-21 9:34 Materiał sponsorowany

Konkurs "Twój biznes pod banderą sukcesu" to szansa dla kreatywnych przedsiębiorców z Pomorza Zachodniego, którzy chcieliby poszerzyć swoje horyzonty. Właśnie dobiega końca czwarta edycja konkursu adresowanego do małych i średnich firm z regionu. Finaliści walczą o zwycięstwo i nagrody o łącznej wartości blisko 100 tys. zł. Kto je otrzyma? Wszystko zależy od internautów biorących udział w finałowym głosowaniu. Warto wziąć w nim udział, gdyż dla głosujących również przewidziano cenne nagrody rzeczowe.

"Twój biznes pod banderą sukcesu" to konkurs organizowany przez Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego Olgierda Geblewicza, który ma na celu promować kreatywnych, nowoczesnych i innowacyjnych przedsiębiorców z sektora mikro, małych i średnich przedsiębiorstw, którzy reprezentują Pomorze Zachodnie. Do czwartej edycji konkursu wypłynęło ponad 220 zgłoszeń. Z tej grupy kapituła wyłoniła ostatecznie 19 finalistów. Są to firmy, które reprezentują ciekawe branże i nowatorskie pomysły: od produkcji drzwi i okien w oparciu o renomowane systemy profili, przez naturalne, ręcznie robione kosmetyki, aż po sklep z odzieżą inkluzywną czy "królewskie" bajgle.

„Pomysłowość, odwaga, ambicje i kompetencje przedsiębiorców z Pomorza Zachodniego to bezcenny kapitał. Chcemy go pomnażać i wspierać, pokazywać w Polsce, Europie i na świecie. Wierzymy, że to dzięki nim region staje się coraz bogatszy w innowacyjne rozwiązania. Pomorze Zachodnie gwarantuje dobry klimat dla gospodarki, co potwierdza tytuł Europejskiego Regionu Przedsiębiorczości nadany nam m.in. przez Komisję Europejską. Wierzę, że wspierając zachodniopomorskie firmy, realnie wzmacniamy potencjał naszego regionu” - wspomina Olgierd Geblewicz Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego

Laureaci konkursu „Twój biznes pod banderą sukcesu” mogą liczyć nie tylko na statuetki, czekają na nich również atrakcyjne nagrody. Zwycięzca otrzyma 30 tysięcy złotych, za zajęcie II miejsca przewidziano 25 tysięcy złotych, a za III – 20 tysięcy złotych. Podczas finałowej gali wręczona zostanie również nagroda publiczności w kwocie 10 tysięcy złotych. Otrzymane środki przedsiębiorcy mogą przeznaczyć na usługi rozwojowe, które pozwolą im zbudować silną markę.

Zagłosuj i wygraj atrakcyjne nagrody!

Kto zostanie laureatem IV edycji konkursu "Twój biznes pod banderą sukcesu"? O tym decydują internauci biorący udział w finałowym głosowaniu. Czasu na oddanie głosu jest niewiele, gdyż głosowanie trwa do wtorku, 22 listopada, do godz.23:59. Warto wziąć w nim udział, gdyż do wygrania są atrakcyjne nagrody rzeczowe, m.in. Apple iPhone 15, Apple iPad Pro 11″ oraz Apple Watch 8. Jest zatem o co walczyć, a samo głosowanie znajduje się na stronie biznes.wzp.pl/konkurs i zajmuje zaledwie kilka minut.

Konkurs Twój biznes pod banderą sukcesu

i

Autor: Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego Konkurs "Twój biznes pod banderą sukcesu" Link: https://biznes.wzp.pl/konkurs

Gala finałowa konkursu "Twój biznes pod banderą sukcesu"

Gala finałowa IV edycji Konkursu Gospodarczego marszałka Olgierda Geblewicza „Twój biznes pod banderą sukcesu” odbędzie się 27 listopada w Szczecinie w imponującej przestrzeni Teatru Polskiego w Szczecinie. Podczas tego wyjątkowego wydarzenia poznamy laureatów tegorocznej edycji konkursu, a wydarzenie uświetni koncert zespołu LEMON. Nie zabraknie również okazji do wymiany doświadczeń oraz poznania przedstawicieli świata kultury i biznesu. W specjalnie przygotowanej strefie networkingowej każdy będzie mógł zamienić słowo i poznać osobiście wszystkich finalistów oraz zwycięzców tegorocznej, a także poprzednich edycji konkursu „Twój biznes pod banderą sukcesu”. Na miejscu pojawią się również Filip Nowobilski z kanału „Duży w maluchu”, Łukasz Smolarski prowadzący „Biznes misję” oraz Wojciech Kaczmarczyk od programu „Do roboty!”

Konkurs „Twój biznes pod banderą sukcesu” jest realizowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014 – 2020, Oś Priorytetowa 1 Gospodarka, Innowacje, Nowoczesne Technologie, Działanie 1.14 Wzmocnienie pozycji regionalnej gospodarki w wymiarze krajowym i międzynarodowym.

Jak wyglądały poprzednie edycje konkursu "Twój biznes pod banderą sukcesu"? Zobacz w poniższej galerii:

Konkurs Twój biznes pod banderą sukcesu

i

Autor: mat.prasowe Konkurs "Twój biznes pod banderą sukcesu"

Artykuł sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE