Akcja W 2020 kupuję w Koszalinie to efekt współpracy Agencji Wypisz-Wymaluj i ruchu społecznego Kupuj w Koszalinie

i

Autor: Agencja Wypisz-Wymaluj Akcja "W 2020 kupuję w Koszalinie" to efekt współpracy Agencji Wypisz-Wymaluj i ruchu społecznego Kupuj w Koszalinie

Twój wybór może ocalić wiele lokalnych firm - akcja "W 2020 kupuję w Koszalinie" [WYWIAD]

2020-07-15 12:03

Polska gospodarka powoli się ożywia, ale sami możemy mieć na jej wzrost znaczący wpływ - a zwłaszcza w wymiarze lokalnym. Naszego wsparcia bardziej niż kiedykolwiek potrzebują koszalińskie firmy, możemy im pomóc w bardzo prosty sposób - stając się ich konsumentem i chwaląc się tym. Ale lokalny biznes można też wspierać bez wydawania pieniędzy. Jak? O tym poniżej.

Do udziału w akcji "W 2020 kupuję w Koszalinie" zachęca koszalińska Agencja Wypisz-Wymaluj wspólnie z ruchem społecznym Kupuj w Koszalinie. Wspólnie namawiają do zostawiania pieniędzy w naszym mieście, ale podają też przykłady w jaki sposób można wspierać lokalny biznes bez uszczuplenia swojego portfela.

Można na przykład wystawić opinię swoim ulubionym firmom, gdyż jest to nieodłączny element wizerunku firmy i napędzania tzw. poczty pantoflowej; można też polecić swoje ulubione firmy bądź produkty na portalach społecznościowych; zwykłe komentarze, lajkowanie i udostępnianie również jest mile widziane, gdyż zwiększa zasięg danego posta.

Do akcji mogą również dołączyć koszalińskie firmy bez względu na to jaki rodzaj działalności prowadzą i jakich są rozmiarów. Priorytetową sprawą powinno być jednoczenie się firm we własnym wspieraniu się w tym trudnym czasie, a konkurencja powinna zejść na dalszy plan.

Więcej o całej akcji w wywiadzie poniżej, zachęcamy do posłuchania!

Komentując, lajkując i wystawiając ocenę również wspierasz lokalny biznes

i

Autor: Kupuj w Koszalinie Komentując, lajkując i wystawiając ocenę również wspierasz lokalny biznes
Ewa Chilmańska z Agencji Wypisz-Wymaluj o akcji "W 2020 kupuję w Koszalinie"