What's Next?

i

Autor: Wiktor Grabowski

ZWOLNIENI Z TEORII

Uciec z Matrixa, czyli projekt "What's Next?" uczniów koszalińskiego elektronika

2024-02-15 13:44

Zarządzanie stresem, samorozwój, czy wychodzenie poza schematy. Tego dot. projekt „What’s next?”. Autorami są uczniowie ZS9 w Koszalinie, którzy zgłosili swoją inicjatywę do ogólnopolskiej olimpiady „Zwolnieni Z Teorii”. Młodzi informatycy planują m.in.: stworzyć ankietę opartą na AI, która pomoże we wskazaniu ścieżki kariery.

Swój projekt określają jako innowacyjny. "What's Next?", który jest częścią olimpiady "Zwolnieni z Teorii" skupia się na kilku ważnych aspektach życia człowieka. Jednym z ważniejszych jest zarządzanie stresem we współczesnym świecie. Członkowie projektu chcą też promować samorozwój i próbują zwrócić uwagę na relację: technologia - człowiek. Wszystkie te zagadnienia składają się na jeden główny cel – wychodzenia poza schemat, czyli rozumienia otaczających nas procesów, ludzi i rzeczy, co pozwala na podejmowanie nieszablonowych decyzji. 

O wszystkim opowiedział nam lider projektu – Wiktor Grabowski.

POSŁUCHAJ: Wszystko co musisz wiedzieć o projekcie "What's Next?"

Postępy projektu możecie śledzić na jego stronie - whats-next.pl

Short Maciej Musiałowski Bestsellery Empiku 2023 - o piosence na Eurowizję | Eska

Quiz, czy masz ponadprzeciętną intuicję? Czy Twój szósty zmysł Cię nie zawodzi?

Pytanie 1 z 10
Często masz wrażenie "deja vu"?

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres koszalin@eska.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!