Z racji rozbiórki co najmniej 2 ulice będą blokowane

i

Autor: Rzecznik Prasowy Miasta Koszalina Z racji rozbiórki co najmniej 2 ulice będą blokowane

Uwaga kierowcy! Od dziś zamknięty ważny łącznik w Koszalinie

2021-10-18 7:06

Wiadukt na al. Monte Cassino w Koszalinie na dniach zacznie znikać nam z oczu. Właśnie dziś, w poniedziałek wjeżdża tam ciężki sprzęt i pełną parą ruszą prace rozbiórkowe. Niestety, dla kierowców oznacza to kolejne utrudnienia w ruchu i zablokowane ulice.

Mowa o ulicy Dąbrowskiego, czyli popularnym skrócie za stacją benzynową i supermarketem, którym kierowcy szybko przemieszczali się z Franciszkańskiej na Batalionów Chłopskich, jadąc bezpośrednio pod wiaduktem. Od poniedziałku 18 października 2021 ulica ta zostanie niestety zamknięta i raczej nie zapowiada się, że szybko nią pojedziemy - ma być wyłączona z ruchu praktycznie do końca prac, czyli do grudnia 2022 roku.

Targi Płyt Winylowych w Bydgoszczy. Czarne krążki przyciągnęły tłumy

W trakcie wyburzeń, które potrwają miesiąc, zamykana będzie też ulica Batalionów Chłopskich, ratusz zapowiada jednak, że będą to krótkotrwałe wyłączenia, co najwyżej 1- bądź 2-dniowe.

Całkowity koszt wyburzenia i budowy nowego wiaduktu w ciągu al. Monte Cassino to ponad 35 milionów złotych.

Ulica ma być zamknięta ponad rok

i

Autor: Rzecznik Prasowy Miasta Koszalina Ulica ma być zamknięta ponad rok
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE