Zabezpieczone narkotyki

i

Autor: Materiały prasowe Zabezpieczone narkotyki

Policja

Amfetamina, marihuana i tabletki ekstasy. Ponad dwa kilogramy narkotyków w mieszkaniu w Sławnie

2024-06-12 9:35

Zabezpieczone narkotyki to efekt wspólnych działań kryminalnych sławieńskiej komendy i policjantów ze Szczecina. Z ustaleń wynikało, że środki odurzające może posiadać 46 - letni mieszkaniec Sławna. W trakcie przeszukania lokalu funkcjonariusze znaleźli i zabezpieczyli różnego rodzaju zawiniątka z narkotykami. Ich właściciel trafił do aresztu.

Wszystkie zabezpieczone narkotyki trafiły do policyjnego laboratorium kryminalistycznego. Biegły we wstępnej opinii określił, że mundurowi zabezpieczyli prawie 2 kg amfetaminy, marihuanę o wadze ponad 113 gramów oraz 144 tabletki ekstasy.

Zebrany w tej sprawie materiał dowodowy pozwolił prokuratorowi przedstawić podejrzanemu zarzut posiadania znacznych ilości środków odurzających i psychotropowych. Sąd zadecydował, że mężczyzna najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie.

Teraz 46 - latkowi grozi do 10 lat więzienia.

Narkotyki zabezpieczone w Sławnie

i

Autor: Materiały prasowe Narkotyki zabezpieczone w Sławnie

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Quiz. Gdzie obejrzysz ten paradokument? Ostrzegamy, nie będzie łatwo!

Pytanie 1 z 12
Na początek coś prostego. "Gliniarze" lecą w...
Radio Eska: To koniec Love Island! Teraz miłości poszukają dojrzali single