Do Kołobrzegu w te wakacje powrócą festiwale

i

Autor: Regionalne Centrum Kultury im. Zbigniewa Herberta w Kołobrzegu Do Kołobrzegu w te wakacje powrócą festiwale

Artystyczne lato 2021 w Kołobrzegu. Planów jest sporo - będzie się działo! [AUDIO]

2021-04-30 10:45

Na pełne odmrożenie kultury jeszcze się nie zanosi, ale Kołobrzeg już ma zaplanowane lato artystyczne. Zapowiada się wręcz wysyp wydarzeń, których w trakcie dwóch miesięcy wakacji ma być aż 73.

Jest to w większości powrót do formuły sprzed roku, czyli do plenerowych imprez. - Ta strategia organizowania imprez na wolnym powietrzu po prostu się sprawdziła - przyznaje dyrektor Regionalnego Centrum Kultury im. Z. Herberta w Kołobrzegu, Tadeusz Kielar.

Polub nasz fanpage ESKA Koszalin News na Facebooku! Znajdziesz tam najciekawsze informacje z Twojego miasta i regionu!

Dlatego praktycznie każdy dzień lipca i sierpnia będzie obfitował w wydarzenia artystyczne większe i mniejsze. Dużo będzie się działo w kołobrzeskim amfiteatrze (zagrają m.in. Dżem, Krzysztof Zalewski czy Roksana Węgiel), wrócą festiwale (m.in. RoCK Festiwal, Sea of Arts), będzie też dużo atrakcji dla dzieci. W planach jest też Jarmark Solny, koncerty symfoniczne i spektakle teatralne.

Więcej o Lecie Artystycznym w Kołobrzegu mówi Tadeusz Kielar - dyrektor RCK
Bezpieczna majówka nad wodą. Jak nie utonąć?
Sonda
Co zrobisz, kiedy "to wszystko się już skończy"?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE