Zatrzymano cztery osoby w związku ze śmiercią mężczyzny

i

Autor: Materiały prasowe Zatrzymano cztery osoby w związku ze śmiercią mężczyzny

Cztery osoby zatrzymane w związku ze śmiercią mężczyzny w kamienicy przy ul. Wróblewskiego w Koszalinie

2021-10-15 10:00

W czwartek ok. godz. 23.00 do pijanego mężczyzny, leżącego na klatce schodowej, na półpiętrze kamienicy przy ul. Wróblewskiego w Koszalinie, mieszkańcy wezwali pogotowie ratunkowe. Ekipa karetki zawiadomiła policję, bo pacjent już przed ich przyjazdem nie żył. Stwierdzono rozległy uraz czaszki.

Trwa ustalanie tożsamości nieżyjącego mężczyzny. Postępowanie pod nadzorem prokuratury obecnie prowadzone jest w kierunku pobicia ze skutkiem śmiertelnym. Do sprawy policja zatrzymała cztery osoby, 49-letnią kobietę, jej 26-letniego syna i 24-letnią córkę oraz ich 38-letniego sąsiada.

Zatrzymani to osoby, które wzywały pogotowie. Na miejscu zdarzenia miały twierdzić, że nie znają pokrzywdzonego. Policja nie wyklucza jednak ich udziału w jego śmierci. Czynności procesowe z zatrzymanymi prowadzone będą dopiero gdy osoby te wytrzeźwieją. Jeden z mężczyzn w chwili zatrzymania miał 2,2 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Sonda
Czy rozrywki e-sportowe mogą w przyszłości zastąpić tradycyjny sport?
Daria niczym Amy Winehouse. Magiczne wykonanie w ESKA Live