Zgłoszenia dzieci uchodźców z Ukrainy do szkół i przedszkoli

i

Autor: pixabay Zgłoszenia dzieci uchodźców z Ukrainy do szkół i przedszkoli

Dzieci uchodźców z Ukrainy znajdą miejsca w koszalińskich szkołach i przedszkolach

2022-03-03 14:19

Wydział Edukacji w koszalińskim ratuszu uruchomił telefon dla rodziców dzieci uchodźców z Ukrainy w wieku przedszkolnym i szkolnym. Informacje udzielana są w języku ukraińskim lub – jeżeli zajdzie taka potrzeba – w języku rosyjskim.

Informacje udzielana będą w godzinach 9:00 – 11:00 od poniedziałku do piątku. Rodzice będą mogli dowiedzieć się o możliwości zgłoszenia oraz objęcia dziecka nauką na terenie Koszalina. Dotyczy to dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym (dzieci urodzone w roku 2015 i wcześniej).

Pomoc można uzyskać pod numerami telefonów:

94 348 88 65 – w języku ukraińskim

780 544 274 - w języku rosyjskim

Інформуємо, що з 3 березня 2022 року з 9:00 до 11:00, з понеділка до п’ятниці, можна буде скористатися телефонним зв’язком українською або – за потреби – російською мовою, щоб отримати інформацію про можливість реєстрації дітей дошкільного та шкільного віку (діти 2015 і ранішого року народження), які перебувають на території м. Кошалін.

Допомога в повідомленні про необхідність догляду за дитиною/освітою надаватиметься за телефонами:

94 348 88 65 – українською мовою

780 544 274 - російською мовою

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

QUIZ. Czwartkowy test z geografii. O który kraj chodzi? Rozpoznasz ten kształt na mapie?

Pytanie 1 z 15
Jaki kraj, zaznaczony najciemniejszym kolorem, jest widoczny na zdjęciu?
QUIZ. O który kraj chodzi? Rozpoznasz ten kształt na mapie?
Charytatywny Live prezenterów Radia ESKA!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE