Narkotyki za dwa miliony złotych w Koszalinie

i

Autor: Materiały prasowe Narkotyki za dwa miliony złotych w Koszalinie

Sukces straży granicznej. W Koszalinie przejęto narkotyki warte 2 miliony złotych!

2021-05-19 10:04

Ponad 33 kilogramy narkotyków o wartości blisko dwóch milionów złotych przejęli w Koszalinie funkcjonariusze Morskiego Oddziału Straży Granicznej. Do sprawy zatrzymali trzech mieszkańców Koszalina. Dwóch z nich trafiło do aresztu. Grozi im do 12 lat więzienia.

Narkotyki w koszalińskim mieszkaniu znaleźli strażnicy graniczni. To marihuana, amfetamina oraz kilka tysięcy tabletek ecstasy (MDMA). Dodatkowo funkcjonariusze zabezpieczyli ponad 15 tysięcy papierosów, które mogą pochodzić z przemytu. Ich wartość wynosi około 11 tysięcy złotych.

Zatrzymano trzech mieszkańców Koszalina. Dwóch w wieku 28 i 29 lat, trafiło do aresztu. Grozi im do 12 lat pozbawienia wolności. Trzeciego z zatrzymanych zwolniono. W sumie strażnicy graniczni zabezpieczyli ponad 33 kilogramy narkotyków, których wartość szacuje się na prawie 2 miliony złotych.

Ponad 33 kilogramy narkotyków przejęła w Straż Graniczna

i

Autor: Materiały prasowe Ponad 33 kilogramy narkotyków przejęła w Straż Graniczna

Śledztwo w sprawie prowadzą funkcjonariusze z Morskiego Oddziału Straży Granicznej pod nadzorem Prokuratury Okręgowej w Koszalinie.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Sonda
Czy badano Cię na obecność koronawirusa?
Eska dowozi w Radomiu z Karczmą BANKRUT