Pierwszy sparing z udziałem kibiców

i

Autor: Materiały prasowe Pierwszy sparing z udziałem kibiców

Pierwszy sparing otwarty dla kibiców! Szczypiornistki Młynów Stoisław Koszalin zagrają z duńską drużyną

2021-08-25 8:24

Piłkarki ręczne Młynów Stoisław Koszalin przygotowują się do kolejnego sezonu. Rozegrały już kilka meczów kontrolnych, a przed nimi kolejny. W najbliższy piątek, 27 sierpnia podejmą duńską drużynę Roskilde. Co najważniejsze, będzie to pierwszy sparing otwarty dla publiczności.

„Biało-zielone” mają za sobą siedem meczów kontrolnych: pierwszy u siebie ze Startem Elbląg i kolejnych sześć na turniejach w Piotrkowie Trybunalskim oraz w Kielcach. To całkiem sporo, ale w obecnym okresie przygotowawczym koszalińscy kibice nie mogli jeszcze obserwować szczypiornistek Młynów Stoisław w trakcie sparingów.

Tak samo, ze względu na pandemię było w ubiegłym sezonie podczas meczów ligowych. Pierwszą od dłuższego czasu okazją, by spotkać się z zespołem będzie piątkowa rywalizacja z pierwszoligową, duńską drużyną Roskilde. Początek gry o godzinie 17:30 w koszalińskiej hali widowiskowo-sportowej.

Zarówno kibice jak i przedstawiciele mediów proszeni są o zajmowanie miejsc w sektorach: A, V i B. Obowiązkowe jest noszenie maseczek i przestrzeganie wszystkich wymogów sanitarnych. Do hali może wejść maksymalnie 299 osób.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Sonda
Czy rozrywki e-sportowe mogą w przyszłości zastąpić tradycyjny sport?
Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 20.08.2021