Od wtorku utrudnienia w ruchu

i

Autor: Materiały prasowe

Rusza kolejny etap przebudowy ul. Piłsudskiego w Koszalinie. Od 18 stycznia tymczasowa organizacja ruchu

2022-01-14 9:13

W przyszłym tygodniu wykonawca planuje rozpocząć przebudowę ul. Piłsudskiego na odcinku pomiędzy ul. Kościuszki, a ul. Sportową. W związku z tym od 18 stycznia ten odcinek będzie zamknięty. Skrzyżowanie z ul. Sportową będzie przejezdne. Wyznaczone zostanie też przejście dla pieszych.

30 czerwca tego roku remontowany ul. Piłsudskiego ma być już przejezdny. Jest to jednak uzależnione od warunków atmosferycznych.

Przypomnijmy, że koszt remontu całej ul. Piłsudskiego to ponad 13,5 mln zł, z czego 6 mln zł pochodzi z Funduszu Dróg Samorządowych. W grudniu zakończył się etap modernizacji, obejmujący odcinek między ul. Pileckiego a ul. Kościuszki. Do remontu pozostał jeszcze ostatni odcinek, znajdujący się między ul. Sportową a ul. Traugutta. Prace zakończyć się mają jeszcze w tym roku.

Także we wtorek, 18 stycznia, na około dwa tygodnie zostanie zamknięta ul. Batalionów Chłopskich w okolicy rozebranych mostów. Wykonawca robót musi bowiem wykonać niezbędne prace porządkowe i przygotowawcze przed kolejnymi zadaniami. Przywrócenie ruchu planowane jest na poniedziałek, 31 stycznia.

Koszt związany z tą inwestycją to 36 mln zł, z czego 24 mln zł pochodzą ze środków rządowych.

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!

QUIZ. Te słowa mogą wprowadzić w osłupienie! Czy wiesz, co znaczą? Sprawdź, czy jesteś elokwentny

Pytanie 1 z 10
Co oznacza wyraz: “ambiwalentny”:
ESKA XD #040 - HARRY POTTER, NAJSEKSOWNIEJSI, ZIMOWE IGRZYSKA, HIGH LEAGUE 2