Fundacja Zdążyć z Miłością prosi o wsparcie

i

Autor: pixabay Fundacja "Zdążyć z Miłością" prosi o wsparcie

Zbiórka na remont dwóch mieszkań chronionych w Koszalinie. Do tej pory schronienie znalazło tu 18 kobiet i 29 dzieci

2022-01-25 15:27

Fundacja "Zdążyć z Miłością" prowadzi w Koszalinie dwa mieszkania chronione dla samotnych, bezdomnych matek z dziećmi oraz kobiet, które doświadczyły przemocy. W serwisie Pomagam.pl ruszyła zbiórka na remont pomieszczeń.

Mieszkania zostały oddane do użytku kilka lat temu. Do tej pory schronienie w nich otrzymało 18 kobiet i 29 dzieci. W tej chwili mieszkania wymagają remontu. Fundacja nie jest w stanie sama pokryć kosztów.

Potrzebne nam ok 15 tys. złotych. Te mieszkania przy ul. Jana z Kolna były oddane do użytku w latach 2015-2016 i po prostu wymagają odświeżenia, pomalowania, naprawy drobnych usterek. Obecnie pod skrzydłami naszej fundacji mamy pięć matek i siedmioro dzieci. Poza tym opiekujemy się dziesięciorgiem dzieci z niepełnosprawnościami. Otrzymują od nas pomoc psychologiczną, pedagogiczną, materialną, czy w postaci niezbędnych leków. Bardzo prosimy o wsparcie wszystkich ludzi wielkiego serca. Nr konta i szczegóły zrzutki na remont mieszkań można znaleźć na naszym facebookowym profilu – powiedziała prezes fundacji „Zdążyć z miłością” Małgorzata Kaweńska – Ślęzak.

Zbiórka pieniędzy ma zapewnić kobietom oraz dzieciom możliwość mieszkania w godnych warunkach.

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!

QUIZ. Znasz te przysłowia o zimie? My podajemy początek, a Ty musisz dopasować zakończenie

Pytanie 1 z 15
Zima bez śniegu – ...
Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 21.01.2022