Przekroczył prędkość - został ukarany mandatem w wysokości 2500 zł

i

Autor: Materiały prasowe Przekroczył prędkość - został ukarany mandatem w wysokości 2500 zł

2,5 tys. zł mandatu i utrata prawa jazdy. Pierwsze efekty nowego taryfikatora w Koszalinie

2022-01-05 11:05

Na ul. Gnieźnieńskiej w Koszalinie policjanci zatrzymali do kontroli kierowcę Forda, który przekroczył dozwoloną prędkość o 91 km/h, za co został ukarany zgodnie z nowym taryfikatorem. 27-latek jechał z prędkością 141 km/h w miejscu, gdzie obowiązuje ograniczenie do 50 km/h.

Mężczyzna został ukarany zgodnie z nowymi obowiązującymi przepisami mandatem karnym w wysokości 2500 zł oraz 10 punktami karnymi, na 3 miesiące stracił także prawo jazdy.

Jechał z prędkością 141 km/h w miejscu, gdzie obowiązuje ograniczenie do 50 km/h

i

Autor: Materiały prasowe Jechał z prędkością 141 km/h w miejscu, gdzie obowiązuje ograniczenie do 50 km/h

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego koszalińskiej komendy cyklicznie prowadzą wzmożone działania kontrolno – pomiarowe pojazdów, które przejeżdżają przez teren naszego powiatu. Działania ukierunkowane są przede wszystkim na zatrzymywanie kierowców, którzy z rożnych przyczyn łamią obowiązujące przepisy ruchu drogowego i bagatelizują znaki ograniczające dozwoloną prędkość. Mundurowi szczególnym monitoringiem obejmują obszary zabudowane.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Noworoczny quiz sportowy. Co zapamiętałeś z 2021 roku?

Pytanie 1 z 38
Sukcesów nie brakowało także u Roberta Lewandowskiego. Ile bramek strzelił w sezonie 2020/2021 w niemieckiej Bundeslidze, bijąc rekord Gerda Muellera?
TikTok TRENING. TRENDY NA 2022 | ESKA XD - Fit vlog #39