Zabezpieczone narkotyki

i

Autor: Materiały prasowe Zabezpieczone narkotyki

Kryminał

7 kilogramów narkotyków nie trafi na czarny rynek. Dilerzy zatrzymani

2023-12-05 10:47

Koszalińscy kryminalni zabezpieczyli kokainę, mefedron, morfinę i amfetaminę. Czarnorynkowa wartość narkotyków szacowana jest na ponad pół miliona złotych. Zatrzymanym grozi do 10 lat więzienia.

Kryminalni z Komendy Miejskiej Policji w Koszalinie zatrzymali czterech mężczyzn w wieku od 36 do 49 lat podejrzanych o posiadanie znacznych ilości substancji zabronionych. Po przebadaniu narkotestem i zważeniu okazało się że jest to kokainy 200 gramów, mefedronu 5,5 kilograma, amfetaminy ponad 200 gramów i ponad kilogram morfiny.

Mężczyźni zostali zatrzymani i trafili do policyjnego aresztu. Zgromadzony na tym etapie materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie im zarzutów posiadania znacznej ilości środków odurzających. Mężczyźni zostali doprowadzeni do sądu, który na wniosek Prokuratury Rejonowej w Koszalinie zastosował wobec trzech mężczyzn izolacyjny środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy.

Ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii za tego typu przestępstwo przewiduje karę do 10 lat pozbawienia wolności.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Czym jest śnieg i jakie są rodzaje? Rozwiąż QUIZ o śniegu

Pytanie 1 z 10
Ile waży 1 m sześcienny puchu
DARIA ZAWIAŁOW O SWOJEJ TRASIE I WIELKIM PROJEKCIE | Wywiad Radio ESKA