Most przy al. Monte Cassino w Koszalinie

i

Autor: Materiały prasowe Most przy al. Monte Cassino w Koszalinie

Uroczystości

79. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego. Utrudnienia dla kierowców

2023-07-31 12:35

W związku z 79. rocznicą wybuchu Powstania Warszawskiego oraz nadania mostowi przy al. Monte Cassino w Koszalinie imienia Powstańców Warszawskich, jutro 1 sierpnia przygotujcie się na utrudnienia w ruchu. Pojawią się m.in. na ulicach Monte Cassino, Batalionów Chłopskich i Strumykowej.

Podczas uroczystego odsłonięcia tablicy z nazwą mostu oraz inscenizacji pn. "Wybuch Powstania w Warszawie" wyłączona z ruchu będzie jedna nitka mostu od strony centrum miasta w ciągu al. Monte Cassino. Te utrudnienia potrwają od godz. 16.30 do 19.00.

Natomiast między godz. 12.00-19.00 niedostępna będzie ul. Batalionów Chłopskich od ronda im. Henryki Rodkiewicz przy ul. Młyńskiej do ul. Kutrzeby. W tym samym czasie wyłączona z ruchu zostanie ul. Strumykowa od ul. Dąbrowskiego do ul. Batalionów Chłopskich.

79. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego

Z tej okazji w godzinę W - czyli o godz. 17.00 na 1 minutę, na terenie Koszalina włączone zostaną syreny alarmowe mające upamiętnić bohaterski zryw mieszkańców stolicy. O godz. 17.00 przy moście w ciągu al. Monte Cassino (ul. Batalionów Chłopskich i ul. Strumykowa) nastąpi nadanie imienia Powstańców Warszawskich mostom. O godz. 18.00 rozpocznie się inscenizacja wybuchu Powstania Warszawskiego.

79. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego

i

Autor: Materiały prasowe 79. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego

QUIZ. Poniedziałkowy test z wiedzy ogólnej. Będziesz prawdziwym MÓZGIEM już od 7/10

Pytanie 1 z 10
Z jakiego kraju pochodził zespół Boney M, legenda przełomu lat 70. i 80.?
ESKA SUMMER CITY SPACE PARK

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl