Agata Meble

i

Autor: Materiały prasowe

Zakupy

Agata w Koszalinie otwiera się zgodnie z planem. Wielkie otwarcie 21 marca

2024-03-20 9:34

Agata w Koszalinie otwiera się zgodnie z planem. Wielkie otwarcie 21 marca Już od najbliższego czwartku mieszkańcy Koszalina i okolic będą mogli zrobić zakupy w sklepie Agata z ogromnym wyborem mebli i dodatków w różnych stylach i na każdą kieszeń. Agata w Koszalinie otwiera się zgodnie z planem i oferuje dla klientów specjalne promocje i atrakcje.

21 marca 35. sklep jednej z największych sieci wyposażenia wnętrz w Polsce otworzy się w Koszalinie-Jamnie przy ul. Koszalińskiej 5. Marka przygotowała z tej okazji gazetkę promocyjną z meblami i dodatkami w kusząco niskich cenach. Sofy, narożniki, komody, szafy, łóżka, materace, stoły, krzesła, kolekcje dziecięce, pościele, lampy, dywany, dekoracje i wiele innych artykułów wyposażenia wnętrz – wszystko to w atrakcyjnych cenach klienci znajdą w gazetce promocyjnej.

Mieszkańcy Koszalina będą mogli kupić m.in. narożnik Faro New z funkcją spania w cenie 1299 zł, lampy stołowe w różnych wzorach za 19 zł czy szafę Karo za 599 zł.Do każdej z podanych cen klienci otrzymają dodatkowy zwrot na kartę podarunkową. Super ceny wynikają z tego, że gazetkowe rabaty łączą się z akcją ogólnopolską - ,,Zwracamy do 20% wartości wszystkich mebli na kartę podarunkową”, zatem cały asortyment meblowy dostępny w Koszalinie będzie na wyciągnięcie ręki w jeszcze korzystniejszych rabatach. Osoby planujące większe remonty będą mogły skorzystać z możliwości kredytowej do 25 całkowicie darmowych rat na wszystkie produkty z odroczonym terminem spłaty od 1 czerwca br.

Osoby, dla których będzie to pierwsza okazja do zrobienia zakupów w sklepie sieci Agata na pewno zaskoczą się rozbudowaną ofertą ,,Zobacz jak tanio”. Obejmuje ona meble i dodatki z różnych kategorii w stale niskich cenach. Mieszkańcy Koszalina będą mogli kupić np. szklankę do zimnych napojów za 2,50 zł, patelnię WOK za 19 zł czy łóżko welurowe Rock 160x200 cm za jedyne 1799 zł.

Konkursy z nagrodami podczas otwarcia

Agata na wielkie otwarcie przygotowała także event z konkursami dla klientów, podczas którego do wygrania będą modne dodatki do domu – dzbanki, szklane pojemniki do przechowywania, poduszki ozdobne, kocyki czy też ramki. Konkursy z nagrodami będą odbywały się od czwartku (21 marca) do niedzieli handlowej (24 marca) włącznie.

A to nie wszystko – dla najmłodszych marka Agata zagwarantuje kącik z balonami i animatorką, który umili rodzinne zakupy.

Materiał prasowy