Fundacja Motywacja i Działanie. Psychoterapeuci Karolina Flacht oraz Bartosz Ślaski

i

Autor: Materiały prasowe Fundacja Motywacja i Działanie. Psychoterapeuci Karolina Flacht oraz Bartosz Ślaski

Bezpłatna pomoc psychoterapeutów. Można zadzwonić lub napisać

2021-10-07 10:06

Startuje czwarta edycja projektu "Motywacja dla zdrowia" organizowanego przez Fundację Motywacja i Działanie. Program jest skierowany do mieszkańców Koszalina i regionu, którzy nie potrafią poradzić sobie z problemami psychicznymi, wywołanymi pandemią koronawirusa. Projekt otrzymał dofinansowanie ze środków Samorządu Województwa Zachodniopomorskiego.

Fundacja Motywacja i Działanie od początku pandemii wspiera mieszkańców, oferując profesjonalną pomoc psychologiczną. Dzięki dotacjom przyznanym w Urzędzie Marszałkowskim psychoterapeuci Karolina Flacht oraz Bartosz Ślaski uruchomili bezpłatne porady psychologiczne, stronę internetową z materiałami informacyjno-edukacyjnymi oraz prowadzili warsztaty dla uczniów i nauczycieli. Z pomocy skorzystało w sumie ponad 1000 osób.

W październiku organizacja startuje z czwartą już edycją projektu „Motywacja dla zdrowia”. Zaplanowano poradnictwo online dla mieszkanek i mieszkańców regionu. Będą też zajęcia stacjonarne dla uczniów „Jak i u kogo szukać pomocy”.

Każdy, kto potrzebuje pomocy może skontaktować się z psychoterapeutami telefonicznie lub za pomocą komunikatorów internetowych. Szczegółów szukajcie na Facebook'u Fundacji Motywacja i Działanie.

Organizacja na dalsze działania związane z udzielaniem bezpłatnej pomocy psychologicznej otrzymała „mały grant” (10 tys. zł).

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Sonda
Obawiasz się o swoje zdrowie i sytuację epidemiologiczną w Polsce?
Smolasty z piosenką Raj - występ w ESKA Live