Styczniowy Spontan 2.0

i

Autor: Kołobrzeski Klub Morsów

Dość duży spontan, czyli Festiwal Morsowania w Kołobrzegu!

2024-01-11 10:34

Około 1000-a osób! Tyle według oczekiwań Kołobrzeskiego Klubu Morsów ma się zjawić na plaży podczas Styczniowego Spontanu 2.0 w Kołobrzegu. Spontanicznie? Tak, bo zapisać będzie można się nawet w ostatni z trzech dni festiwalu. Czy kameralnie? Tak uważają chyba tylko organizatorzy. Niemniej na fanów kąpieli w zimnej wodzie czeka pełne morze atrakcji.

Styczniowy Spontan 2.0 - Festiwal Morsowania Kołobrzeg 2024, to dla niejednego morsa; okazja aby zaliczyć w tym roku swoją pierwszą kąpiel. W tym sporcie ekstremalnym zarówno wprawieni jak i nowicjusze będą mogli przejść chrzest w pirackim stylu, czy posłuchać bardziej doświadczonych osób. Ale także wykąpać się pod osłoną nocy, jednocześnie w świetle księżyca oraz laserów. Z kolei ogrzać nie tylko w saunie, bo również podczas tańca. Na plaży przy kołobrzeskim molo zapowiada się naprawdę świetna zabawa. Jesteście zaciekawieni? O wszystkim dowiecie się słuchając naszej rozmowy z organizatorem imprezy - Łukaszem Ziębą.

Wywiad znajduje się pod materiałem wideo

Gwiazdy w lodowatej wodzie. Tak chwalą się morsowaniem
POSŁUCHAJ Styczniowy Spontan 2.0 - Festiwal Morsowania Kołobrzeg 2024
Styczniowy Spontan 2.0 - harmonogram

i

Autor: Kołobrzeski Klub Morsów

Quiz. Co oznaczają Twoje sny?

Pytanie 1 z 8
Pamiętasz swoje sny po przebudzeniu?

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres koszalin@eska.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!