Mężczyzna który groził napotkanym przechodniom

i

Autor: Materiały prasowe Mężczyzna który groził napotkanym przechodniom

Policja

Groził śmiercią przechodniom na ulicach Koszalina. Na wyrok sądu czeka w areszcie

2024-01-16 9:46

Koszalińscy kryminalni zatrzymali 38-latka, który na terenie Koszalina groził pozbawieniem życia przypadkowo napotkanym przechodnim. Dzięki szybko podjętym działaniom agresywny mężczyzna został zatrzymany i usłyszał zarzuty kierowania gróźb karalnych z użyciem niebezpiecznego narzędzia.

Do koszalińskiej komendy zgłaszali się zaniepokojeni mieszkańcy oraz osoby, które były zaczepiane na ulicy przez agresywnego 38-latka. Mężczyzna kierował wobec tych osób groźby pozbawienia życia. Z relacji pokrzywdzonych wynikało, że agresywny mężczyzna miał wymachiwać nożem w ich kierunku. Do zdarzeń doszło w różnych miejscach na terenie miasta.

Kryminalni zabezpieczyli nagrania z monitoringu oraz przesłuchali świadków. Dzięki temu 38-latek został szybko zatrzymany. Był trzeźwy. W trakcie przeszukania policjanci znaleźli przy nim nóż.

Zgromadzone przez policjantów materiały pozwoliły na postawienie 38-latkowi zarzutów kierowania gróźb karalnych z użyciem niebezpiecznego narzędzia. Sąd przychylił się do wniosku i zastosował wobec mężczyzny izolacyjny środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

RZ czy Ż? Jak napiszesz to słowo?

Pytanie 1 z 35
Jak zapiszesz to słowo?
Radio Eska: Dagmara Kaźmierska sprzedaje luksusową limuzynę. Cena to wielkie zaskoczenie