Hippieza Mielno Festiwal. Druga edycja przed nami

i

Autor: materiały prasowe Hippieza Mielno Festiwal. Druga edycja przed nami

Hippieza Mielno Festiwal. Druga edycja przed nami

2022-05-02 12:27

Pod czas pierwszej edycji festiwalu na scenie zagrali m.in.: Michał Szczygieł, Kwiat Jabłoni, Ania Dąbrowska i Tomasz Organek. W tym roku festiwal ma mieć jeszcze większy rozmach

Hipiezza to wydarzenie muzyczno–artystyczne, dla którego inspiracją stał się I Ogólnopolski Zlot Hipisów, który odbył się w 1968 roku właśnie w Mielnie, a udział w nim wzięła m.in. Kora. Powstał więc pomysł na zorganizowanie wydarzenia osadzonego w klimacie lat 60 - tych i 70 – tych.

W tym roku impreza potrwa aż trzy dni i będzie również bardzo muzycznie. W czwartek (04.08) zaplanowano Before Party, swój set zagra Kuba Karaś. W piątek na scenie wystąpią, Szymi Szyms, IGO, MERY SPOLSKY, Sidney Polak, RALPH KAMINSKI i duet PRO8L3M. W sobotę – 6.08, zaplanowano koncert Bokki, Vellow, Fisz Made Tworzywo oraz Katarzyny Nosowskiej, Kayah i Tymka. Mimo, że impreza dopiero w sierpniu, sprzedaż biletów już ruszyła.

W całym Mielnie pojawi się kilka stref festiwalowych z dodatkowymi atrakcjami w tym m.in. zajęcia z jogi i medytacji, targi vintage, masaż dźwiękiem gongów i mis tybetańskich. Impreza w dniach od 04-06.08 w Mielnie.