Victoria Wojciechowska

i

Autor: TVN

rozrywka

Hotel Paradise 7. Victoria Wojciechowska była sławna w zagranicznych mediach przez Hotelem Paradise. O co chodzi?

2023-11-23 11:54

Choć finał Hotelu Paradise 7 za nami, to uczestnicy chwalą się dopiero teraz wieloma rzeczami, np. związkami czy współpracami. Co ciekawe, Victoria Wojciechowska nie pochwaliła się tym, że pisał o niej znany portal z Wielkiej Brytanii - The Sun. O czym jest artykuł?

Hotel Paradise 7. Co wiemy o Victorii Wojciechowskiej?

Victoria Wojciechowska część swojego życia spędziła w Niemczech, przez co jak zaznacza, mówi bardzo dobrze właśnie po niemiecku. Studiuje zarządzanie zasobami ludzkimi, a na co dzień pracuje jako specjalista do spraw obsługi klienta niemieckojęzycznego. Jak dodawała, przez wiele lat była regularnie w związkach, dopiero do Hotelu Paradise 7 weszła jako singielka.

A co z programem? Poszła tam znaleźć miłość i poznać przyjaciół. Od początku związała się z Krzysztofem Ćwiertnią. Przyjaźniła się też z Kornelią Rajnerowicz i Rochem Krzyżańskim. Z tym drugim wciąż utrzymuje kontakt. Zasłynęła też ze swojego mało sympatycznego zachowania do Łucji Janik.

Ostatecznie Victoria Wojciechowska i Krzysztof Ćwiertnia zajęli 4. miejsce w Hotelu Paradise 7.

Radio Eska: "Hotel Paradise": najpiękniejsze uczestniczki. W rajskiej willi zrobiły furorę, a od ich zdjęć na Instagramie nie można oderwać wzroku!

Victoria Wojciechowska zoperowała nos po Hotelu Paradise? Odkrycie internautów

Internauci od razu zauważyli, że nos Victorii Wojciechowskiej wygląda inaczej w Hotelu Paradise 7, a inaczej w social mediach. Wielu zarzucało jej, że przerabia go na zdjęciach. Prawda okazała się inna i już w marcu ujawnił ją The Sun.

Dziennikarze znaleźli nagranie na TikToku - obecnie ono nie jest dostępne. Co dokładnie znalazło się na filmiku? Victoria pochwaliła się tam, że pojechała zrobić operację plastyczną nosa w Turcji. Miało to ją kosztować ponad 3500 funtów, czyli po obecnym kursie prawie 18 tysięcy złotych.

Jak dodała Victoria, operacja wcale ją nie bolała i obecnie jest zadowolona ze swojego "nosa Barbie".

Filmik z operacji nosa Tori znajdziecie na stronie The Sun.

Hotel Paradise 7. Relacje uczestników programu TVN po finale Hotelu Paradise 7