Narkun SeaSide Battles MMA 4

i

Autor: Materiały Organizatora

Jednego wieczoru, w jednym octagonie zobaczymy wielkie gwiazdy i ogromne talenty

2023-11-10 10:11

Przed nami 4. edycja gali SeaSide Battles MMA. Tym razem zawodnicy, 1 grudnia, zmierzą się w klatce ustawionej w Hali Widowiskowo-Sportowej Rega Arena w Płotach. Do karty walk dołączają kolejne nazwiska, jest kilka niespodzianek, kilka zaskoczeń, ale nie zabrakło też zawodników wielkiego formatu. W walce wieczoru wystąpi Tomasz Narkun!

Jest to wybitna postać w świecie MMA, bardzo mocny zawodnik, który gdzieś tam mierzy w walki za wielką wodą, za oceanem w Stanach Zjednoczonych. Marzy o UFC, o Bellatorze. Bardzo się cieszymy, że ta nasza współpraca się tak dobrze układa i że Tomek zasila naszą galę - mówi Piotr Janusz, organizator gali. 

Podczas SBS 3, popularna "Żyrafa" wygrała swój pojedynek w ciągu kilku sekund. Wówczas przeciwnikiem Narkuna był Serb, Antonio Zovak. Włodarze SBS postarali się, aby tym razem stargardzki Berseker stanął przed zdecydowanie trudniejszym wyzwaniem. 

Jest to Jusi Halonen, Fin. Bardzo mocny, twardy zawodnik, dobry stójkowo, potrafiący też wybraniać techniki obalające. Będzie to więc przynajmniej dwie klasy wyżej - w mojej hierarchii - klasowo zawodnik od poprzedniego. Wiadomo jednak, że przy tej klasie zawodnika, co Tomek Narkun, ciężko jest spełnić oczekiwania kibiców związane z doborem przeciwnika na odpowiednim poziomie - dodaje Janusz. 

Jak zwykle na galach organizowanych pod szyldem SBS, zobaczymy walki w różnych formułach. Poza MMA zawodnicy zmierzą się także w boksie, cage boxingu (boks w małych rękawicach - przyp. red.) oraz muay thai. W klatce zobaczymy zarówno panów, jak i panie. Jedno jest pewne. Czekają nas sportowe emocje na najwyższym poziomie! Do zobaczenia w Płotach już 1 grudnia. 

Tomasz Narkun na SBS 4
Źródło: Jednego wieczoru, w jednym octagonie zobaczymy wielkie gwiazdy i ogromne talenty
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE