Mecz z aktualnym mistrzem kraju

i

Autor: Materiały prasowe Mecz z aktualnym mistrzem kraju

Sport

Jutro mecz z trudnym rywalem. Szczypiornistki Młynów Stoisław Koszalin zagrają z mistrzem Polski

2023-09-25 11:06

W meczu 3. serii ORLEN Superligi koszalinianki podejmą KGHM MKS Zagłębie Lubin. Zespół z Lubina to aktualny mistrz kraju i zdobywca pucharu Polski. W ubiegłym sezonie „Miedziowe” wygrały wszystkie spotkania i zakończyły rozgrywki z maksymalną pulą osiemdziesięciu czterech punktów na koncie. Jest to ich trzecie mistrzostwo z rzędu.

Nieco gorzej na parkietach ORLEN Superligi radzą sobie koszalinianki. Dotychczas wywalczyły dwa punkty w rywalizacji z drużyną Handball JKS Jarosław. Bez wygranej wróciły natomiast z Gniezna, gdzie musiały uznać wyższość tamtejszego Urbisu. Jutro też łatwo nie będzie.

– To nie będzie łatwy mecz, bo zmierzymy się z mistrzem Polski, ale gramy przed swoją publicznością i chcemy się przed nią zaprezentować jak najlepiej dopisując do konta kolejne punkty. Dotychczasowe dwa to mało. Musimy poprawić skuteczność i wyeliminować naszą największą bolączkę, czyli błędy techniczne – mówił Krzysztof Przybylski, trener zespołu Młyny Stoisław Koszalin.

Mecz z Zagłębiem Lubin jutro 26 września o godz. 18 w koszalińskiej hali widowiskowo – sportowej. Kolejny również w Koszalinie w sobotę o godz. 16 z Piotrcovią Piotrków Trybunalski.

Kolejny rywal to Piotrcovia Piotrków Trybunalski

i

Autor: Materiały prasowe Kolejny rywal to Piotrcovia Piotrków Trybunalski

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

QUIZ. Poniedziałkowy test z wiedzy ogólnej. Wybitne umysły zdobędą maksymalnie 8/10

Pytanie 1 z 10
W którym europejskim mieście znaduje się ten most?
Wieżowiec Shard w Londynie - The Shard London Bridge Tower
W co wierzyliście całe życie, a okazało się nieprawdą?| Iza Zabielska WYWIADEX RADIO ESKA