Podsumowanie czerwcowego weekendu

i

Autor: Materiały prasowe Podsumowanie czerwcowego weekendu

Policja

Kilkadziesiąt mandatów i zatrzymane prawa jazdy. Weekend na drogach

2023-06-12 10:48

Koszalińska policja podsumowała długi czerwcowy weekend na drogach. W Koszalinie i powiecie doszło do dwudziestu niegroźnych kolizji i jednego wypadku drogowego, w którym ranne zostały dwie osoby. Niestety po raz kolejny zatrzymano nietrzeźwych kierujących oraz „piratów drogowych”.

Policjanci zatrzymali pięciu kierowców pod wpływem alkoholu. Niechlubny rekordzista to 65-latek, który jechał slalomem ulicami Sarbinowa. Wydmuchał prawie 2 promile. Policjanci wystawili również ponad sześćdziesiąt mandatów karnych i zatrzymali prawa jazdy dziewięciu kierowcom, którzy w terenie zabudowanym przekroczyli prędkość o ponad 50 km/h.

Sprawami wszystkich zatrzymanych kierowców zajmie się sąd. Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości lub pod wpływem środka odurzającego grozi kara do 2 lat więzienia. W dalszą podróż nie pojechało również czterech mężczyzn, którzy zdecydowali się wsiąść za kierownicę mimo decyzji właściwego organu o cofnięciu im uprawnień do kierowania pojazdami.

Polecany artykuł:

Hip-hopowy klimat na całego!

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Quiz: czy rozpoznasz polskie miasto po jednym zdjęciu?

Pytanie 1 z 10
Jakie to miasto?
Miast
Czego się nie da odzobaczyć w podróży? Marian na świecie | Tak trzeba żyć #33 Eska Rock