Komenda Powiatowa Policji w Kołobrzegu

i

Autor: Materiały prasowe Komenda Powiatowa Policji w Kołobrzegu

Kilogram narkotyków w mieszkaniu w Kołobrzegu. Zatrzymano trzy osoby

2023-01-18 7:41

Kołobrzescy kryminalni w wyniku pracy operacyjnej uzyskali informację z której wynikało, że w jednym z mieszkań przechowywana ma być znaczna ilość narkotyków. Pod wskazanym adresem zabezpieczyli nie tylko narkotyki ale też wagę i sprzęt służący do ich porcjowania.

Na miejscu zatrzymano dwóch mężczyzn w wieku 25 i 29 lat. Podczas przeszukania policjanci znaleźli worki plastikowe z zapięciami strunowymi, które były wypełnione skrystalizowaną substancją – narkotykiem, o łącznej wadze 1 kilograma. Zabezpieczona także wagę i inne przedmioty służące do porcjowania narkotyków. Kryminalni ustalili również miejsce przebywania kolejnej osoby podejrzanej w tej sprawie. 32-latek też został zatrzymany.

Komenda Powiatowa Policji w Kołobrzegu

i

Autor: Materiały prasowe Komenda Powiatowa Policji w Kołobrzegu

Wszyscy usłyszeli zarzuty dotyczące posiadania znacznych ilości środków odurzających lub substancji psychotropowych. Decyzją sądu mężczyźni spędzą najbliższe trzy miesiące w areszcie. Grozi im do 10 lat więzienia.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

QUIZ. Poznasz film po krótkim cytacie? Kinoman musi zdobyć maksa

Pytanie 1 z 10
"Z własnego doświadczenia wiem, że nie ma nic gorszego, jak banda indywidualistów" to...
Zwycięska porażka - Pierwsza Zmiana Komentuje mecz Polaków