Koncert charytatywny Solidarni z Ukrainą

i

Autor: materiały prasowe Koncert charytatywny "Solidarni z Ukrainą"

Koncert charytatywny "Solidarni z Ukrainą". Centrum Kultury 105 w Koszalinie

2022-03-09 9:14

Centrum Kultury 105 w Koszalinie przygotowało specjalną ofertę, która ma służyć integracji dzieci z Ukrainy z dziećmi z Koszalina. W tym tygodniu odbędą się warsztaty plastyczne dla najmłodszych. Natomiast weekend charytatywny koncert i warsztaty zumby.

Centrum Kultury 105 w Koszalinie przygotowało miejsca na zajęciach prowadzonych w ramach sekcji, w których bezpłatnie będą mogły uczestniczyć ukraińskie dzieci. Zorganizowane zostaną także dodatkowe zajęcia plastyczne, podczas których instruktorom towarzyszyć będą dwie tłumaczki języka ukraińskiego.

Warsztaty odbędą się jutro 10 marca o godz. 12:00 w Klubie 105. Nie ma konieczności wcześniejszych zapisów, można po prostu przyjść i chociaż na chwilę oderwać się od smutnej rzeczywistości.

Natomiast w niedzielę, 13 marca o godz. 12:00 w sali widowiskowej CK105 odbędzie się koncert charytatywny, podczas którego Stowarzyszenie „Majsternia” przeprowadzi zbiórkę pieniężną na rzecz uchodźców z Ukrainy. 

Wszystkie zebrane środki zostaną przeznaczone na zakup najpotrzebniejszych artykułów: spożywczych, opatrunkowych i higienicznych.

W koncercie wezmą udział zespoły Amatorskiego Ruchu Artystycznego Centrum Kultury 105 w Koszalinie:

Zespół Tańca Ludowego BAŁTYK, zespół SZYK, Chór Kameralny CK105, Studium Wokalne, Studio Artystyczne im. Ziembińskichi sekcja baletowa pod kierunkiem Vasyla Hontiuka oraz zaproszone zespoły ukraińskie i polskie. Przed koncertem w sali baletowej CK105, odbędą się charytatywne otwarte warsztaty zumby, poprowadzone przez Annę Wojnarowską.

Autor: Magda Wanowska-Miksa

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Quiz na prawdziwego Polaka. Test z patriotyzmu

Pytanie 1 z 10
W 1834 roku anonimowo ukazał się Kordian Juliusza Słowackiego. W którym mieście miało to miejsce
Charytatywny Live prezenterów Radia ESKA!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE