Koncert charytatywny Solidarni z Ukrainą

i

Autor: materiały prasowe Koncert charytatywny "Solidarni z Ukrainą"

Koncert charytatywny "Solidarni z Ukrainą". Centrum Kultury 105 w Koszalinie

2022-03-09 9:14

Centrum Kultury 105 w Koszalinie przygotowało specjalną ofertę, która ma służyć integracji dzieci z Ukrainy z dziećmi z Koszalina. W tym tygodniu odbędą się warsztaty plastyczne dla najmłodszych. Natomiast weekend charytatywny koncert i warsztaty zumby.

Centrum Kultury 105 w Koszalinie przygotowało miejsca na zajęciach prowadzonych w ramach sekcji, w których bezpłatnie będą mogły uczestniczyć ukraińskie dzieci. Zorganizowane zostaną także dodatkowe zajęcia plastyczne, podczas których instruktorom towarzyszyć będą dwie tłumaczki języka ukraińskiego.

Warsztaty odbędą się jutro 10 marca o godz. 12:00 w Klubie 105. Nie ma konieczności wcześniejszych zapisów, można po prostu przyjść i chociaż na chwilę oderwać się od smutnej rzeczywistości.

Natomiast w niedzielę, 13 marca o godz. 12:00 w sali widowiskowej CK105 odbędzie się koncert charytatywny, podczas którego Stowarzyszenie „Majsternia” przeprowadzi zbiórkę pieniężną na rzecz uchodźców z Ukrainy. 

Wszystkie zebrane środki zostaną przeznaczone na zakup najpotrzebniejszych artykułów: spożywczych, opatrunkowych i higienicznych.

W koncercie wezmą udział zespoły Amatorskiego Ruchu Artystycznego Centrum Kultury 105 w Koszalinie:

Zespół Tańca Ludowego BAŁTYK, zespół SZYK, Chór Kameralny CK105, Studium Wokalne, Studio Artystyczne im. Ziembińskichi sekcja baletowa pod kierunkiem Vasyla Hontiuka oraz zaproszone zespoły ukraińskie i polskie. Przed koncertem w sali baletowej CK105, odbędą się charytatywne otwarte warsztaty zumby, poprowadzone przez Annę Wojnarowską.

Autor: Magda Wanowska-Miksa

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Quiz na prawdziwego Polaka. Test z patriotyzmu

Pytanie 1 z 10
W 1834 roku anonimowo ukazał się Kordian Juliusza Słowackiego. W którym mieście miało to miejsce
Charytatywny Live prezenterów Radia ESKA!