Michelle Twarowska na premierze Late Bloomers w Seattle

i

Autor: Fotograf: nieznany, zdjęcie od Michelle Twarowskiej

HOLLYWOOD

Koszalinianka zagrała w amerykańskim filmie!

2023-11-02 10:00

Michelle Twarowska w zeszłym roku wygrała casting do filmu „Late Bloomers” (po polsku „Lepiej późno, niż wcale”). Film miał swoją premierę na prestiżowym Festiwalu SXSW w Teksasie, a teraz zadebiutuje w Europie podczas Festiwalu Filmów Amerykańskich we Wrocławiu. Michelle była gościem w naszym studiu, do którego zawitała prosto z Los Angeles.

Aktorka, kaskaderka, a nawet... Fighter-ka. O Michelle Twarowskiej można powiedzieć, że jest kobietą wielu talentów. Wychowanka Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych im. Grażyny Bacewicz w Koszalinie, a następnie członkini grupy tanecznej Agustina Egurroli. Jednak od 13 lat mieszka w Los Angeles, gdzie zajmuje się tym, co ze wszystkich tych rzeczy pokochała najbardziej - aktorstwem. Swój debiut miała w krótkometrażowej produkcji A Novel by Oliver Pink w 2015r. Od tamtej pory zdążyła już zagrać u boku takich sław, jak m.in.: Ryan Gosling w filmie The Gray Man (2022r.). Ale spotkać mogliśmy ją także w jednej z najnowszych, serialowych produkcji - Fatalne Zauroczenie, bazującej na filmie z 87r. o tej samej nazwie. Teraz promuje swoją najnowszą rolę w filmie Late Bloomers, gdzie zagrała razem z inną polską aktorką - Małgorzatą Zajączkowską. Więcej o tym, ale nie tylko dowiecie się w wywiadzie z Michelle. 

Materiał audio znajduje się pod materiałem wideo

"Chłopi". Aktorzy z obsady poza planem. W filmie pięknie ich namalowali, a jak wyglądają bez charakteryzacji?
Prosto z Los Angeles do naszego studia! Wywiad z Michelle Twarowską

Materiał audio znajduje się powyżej

Za scenariusz filmu Late Bloomers odpowiedzialna jest Anna Greenfield dla której inspiracją była... Jej własna historia! Po tym jak scenarzystka złamała sobie biodro, trafiła do szpitala w nowojorskiej dzielnicy Greenpoint. Choć nie poznała tam odpowiednika babci Antoniny, granej przez Małgorzatę Zajączkowską, to była wśród Polaków, bo dzielnica ta nazywana jest potocznie małą Polską. A to ze względu na sporą ilość naszych rodaków w tamtym miejscu.

Premiera Late Bloomers odbędzie się już 9 listopada, o godzinie 18:30 podczas Festiwalu Filmów Amerykańskich we Wrocławiu.

Twoje życie miłosne to komedia? Sprawdź, który film pasuje do ciebie najbardziej

Pytanie 1 z 9
Jak wyglądał Twój ostatni związek?