Po przerwie czas na Kobierzyce

i

Autor: Materiały prasowe Po przerwie czas na Kobierzyce

Sport

Koszalińskie szczypiornistki gotowe na nowe ligowe wyzwania. Po przerwie czas na Kobierzyce

2023-10-20 9:38

Szczypiornistki Młynów Stoisław Koszalin wracają na parkiety ORLEN Superligi. We wtorek, 24 października o godz. 18 w koszalińskiej hali widowiskowo – sportowej zmierzą się z zespołem KPR Gminy Kobierzyce. To brązowe medalistki mistrzostw Polski w ubiegłym sezonie.

Do tej pory zespół z Dolnego Śląska wgrał wszystkie rozegrane spotkania i plasuje się na 3. pozycji w ligowej tabeli.

Gorzej wygląda sytuacja koszalinianek, które pozostają na przedostatnim, dziewiątym miejscu z zaledwie dwoma punktami na koncie, wywalczonymi w pierwszym meczu z ekipą Handball JKS Jarosław.

Podopieczne trenera Krzysztofa Przybylskiego mogą czuć się podbudowane po ostatnim spotkaniu kontrolnym z kadrą narodową B, którą pokonały 31:26. Niestety, za wygrany sparing, nikt nie dopisuje punktów do ligowej tabeli.

Cały czas pracujemy nad skutecznością, żeby robić mniej błędów i nad tym, żeby uwierzyć w siebie. Ten sparing pokazał, że potrafimy grać. Teraz trzeba to przełożyć na mecze ligowe. Wiemy, że zespół Kobierzyc zawsze mocno stał w obronie, pomagała bramka, mają też dobre zawodniczki rzucające z drugiej linii, takie jak Zorica Despodovska czy Katarzyna Cygan, ale postaramy się znaleźć na to wszystko receptę. Poza tym, myślę, że w tej lidze każdy zespół jest „do ugryzienia” i taki jest cel na najbliższe spotkanie – mówił Krzysztof Przybylski, trener drużyny Młyny Stoisław Koszalin.

Mecz wtorek, 24 października o godz. 18 w koszalińskiej hali widowiskowo – sportowej. Transmisję tego spotkania będzie można śledzić za pośrednictwem Polsat Sport.

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!

Quiz filmowo-muzyczny. Czy uda Ci się dopasować piosenkę do tytułu polskiego filmu?

Pytanie 1 z 8
„Dumka na dwa serca” Edyty Górniak i Mietka Szcześniaka to utwór, który można było usłyszeć w filmie:
Człowiek Warga ujawnia na co jest chory. | MELINA ESKA ROCK