biznes

Kuba Wojewódzki rozwija nowy biznes. Teraz pójdzie w branżę nieruchomości?

2023-09-20 8:31

Kuba Wojewódzki to znany polski dziennikarz, który słynie głównie ze swojego kontrowersyjnego programu w TVN. Mało kto jednak wie, że lubi on też inwestować. Nie tylko w piękne auta czy nowe nieruchomości. Ale też i biznesy. Ostatnio nawet został mniejszościowym udziałowcem w pewnej spółce.

Nowy biznes Kuby Wojewódzkiego. Podbije rynek nieruchomości?

Jakikolwiek by to nie był biznes, właściciele firmy Niewinni Czarodzieje Apartamenty mogą być pewni, że nazwisko Kuby Wojewódzkiego da im rozgłos. To właśnie tej firmy dziennikarz stał się wspólnikiem, ma on współpracować z Przemysławem Stangierskim, który od lat pracuje w biznesie. Zajmuje się on dokładnie konsultingiem biznesowym, skierowanym głównie na rynek Europy Wschodniej.

Jak informują wirtualnemedia.pl, spółka Niewinni Czarodzieje Apartamenty została zarejestrowana w KRS pod koniec sierpnia 2023 roku. Spółka mieści się w Kazimierzu Dolnym. Głównym ich działaniem ma być wynajem oraz zarządzanie ogólnie nieruchomościami. Dopisano też szeroko pojęty marketing, od działalności agencji marketingowej, po drukowanie gazet.

Kuba Wojewódzki posiada 34% udziałów w Niewinni Czarodzieje Apartamenty. Portal wirtualnemedia.pl zapytał dziennikarza, czym planuje zajmować się firma.

- Za wcześnie, żeby o tym mówić - przekazał Kuba Wojewódzki portalowi Wirtualnemedia.pl.

Widzowie zachwyceni występem Caroline Derpieński u Kuby Wojewódzkiego