Ograniczenia w obsłudze klienta w Urzędzie Miasta

i

Autor: UM Kołobrzeg Ograniczenia w obsłudze klienta w Urzędzie Miasta

Masz sprawę w ratuszu? Od jutra musisz się wcześniej umówić

2022-01-25 13:24

Obostrzenia, które w zeszłym roku zdążyliśmy już niestety poznać - wracają. Od jutra (26.01.22) do Urzędu Miasta w Koszalinie tak łatwo nie wejdziecie - w związku z sytuacją epidemiczną do 28 lutego zmieniają się zasady obsługi klienta.

Jak macie sprawę do wydziałów:

  • Komunikacji,
  • Finansowego,
  • Spraw Obywatelskich,
  • Księgowości

oraz

  • Urzędu Stanu Cywilnego
  • Biura Działalności Gospodarczej

to konieczne będzie umówienie się na konkretną godzinę za pomocą Systemu Rezerwacji poprzez stronę www.koszalin.pl. Do pozostałych wydziałów można umawiać się telefonicznie.

W przypadku składania pism - będzie można to zrobić w kancelarii, która znajduje się po prawej stronie od głównego wejścia do ratusza. Będzie też możliwość korzystania z kas, jednakże urząd zaleca używanie bezgotówkowych kart płatniczych.

Wraca również pomiar temperatury przy wejściu do budynku.

Tak zmieniał się Koszalin przez ostatnich 37 lat

Od wczoraj ograniczenia obowiązują też w kołobrzeskim urzędzie miasta - tam załatwicie swoją sprawę wyłącznie po wcześniejszym umówieniu telefonicznym, a korespondencję można wrzucać do skrzynki przed drzwiami urzędu.

QUIZ. Legendy polskiego rocka. Rozpoznasz, o jaki zespół chodzi? Kultowe piosenki i teksty

Pytanie 1 z 20
Który zespół śpiewał o "zrobieniu prywatki, jakiej nie przeżył nikt"?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE