Mieleński sztab pracuje na pełnych obrotach

i

Autor: Mieleński sztab Mieleński sztab pracuje na pełnych obrotach

Sztaby WOŚP w regionie na pełnych obrotach. 30. finał już w niedzielę

2022-01-25 13:08

Blisko 60 wolontariuszy wyjdzie na ulice Mielna i całej gminy. Będą kwestować na rzecz zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci

Tegoroczny finał w Mielnie odbędzie się w sąsiedztwie pomnika morsa przy głównym wejściu na plażę. Organizatorzy zaplanowali sporo atrakcji.

Impreza rozpocznie się od wspólnego morsowania w Bałtyk z mieleńskimi morsami. Będą też brydżyści i turniej dedykowany Orkiestrze, który odbędzie się w Transgranicznym Centrum Edukacyjnym w Sarbinowie. Uczestnicy wydarzenia będą mogli zobaczyć pokaz sztuk walk w wykonaniu mieleńskich karateków. W Centrum Promocji Rybactwa w Mielnie odbędzie się turniej szachowy.

Dom energooszczędny z pompą ciepła i fotowoltaiką

Będą licytacje, kiermasz ze słodkościami, dobra muzyka, śpiew, a także konkurencje sportowe. Akcję wesprze również Ochotnicza Straż Pożarna z Mielenka. Na ulicach gminy będzie można spotkać blisko 60 wolontariuszy z puszkami i identyfikatorami. Niektóre skarbonki już stanęły u zaprzyjaźnionych przedsiębiorców, hotelarzy i w punktach gastronomicznych. Finał WOŚP 30.01.