Nielegalny tytoń w Koszalinie

i

Autor: Materiały prasowe Nielegalny tytoń w Koszalinie

Nielegalny handel

Mundurowi przejęli 17 kilogramów tytoniu z przemytu. Wśród zatrzymanych mieszkanka Koszalina

2024-03-14 12:58

Funkcjonariusze zachodniopomorskiej Krajowej Administracji Skarbowej w sumie w kilku miejscach w regionie znaleźli 17,1 kilogramów tytoniu z przemytu i 11 litrów nielegalnego alkoholu. Sprawa jest rozwojowa.

Pierwsze działania prowadzone były w Koszalinie. W jednym z prywatnych mieszkań koszalinianka przechowywała ponad 4 kilogramy nielegalnego tytoniu. Wartość towaru to ponad 2,5 tysiąca złotych. Kobiecie postawiono zarzut przechowywania tytoniu bez znaków akcyzy. Została również ukarana 700 zł mandatem za zamawianie nielegalnego tytoniu.

Kolejne działania mundurowych KAS prowadzone były wspólnie z policjantami z Łobza. W czterech różnych lokalizacjach znaleziono w sumie 12,6 kg tytoniu i 11 litrów alkoholu bez znaków akcyzy. Zabezpieczony tytoń warty był ponad 7 tysięcy złotych, a alkohol 1.100 złotych.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Quiz wielkanocny. Jak dobrze znasz te tradycje?

Pytanie 1 z 10
Jaką rolę ma sól wkładana do koszyczka?
Eska Rozdaje Kasę - 1200zł na garnitur