Ruszył konkurs filmowy organizowany przez Wojewódzki Urząd Pracy w Szczecinie

i

Autor: materiały prasowe Ruszył konkurs filmowy organizowany przez Wojewódzki Urząd Pracy w Szczecinie

Nagrody finansowe do zgarnięcia. Ruszył konkurs filmowy organizowany przez Wojewódzki Urząd Pracy w Szczecinie

2021-09-02 14:40

Konkurs filmowy pod nazwą „Nakręceni EFS-em”. Konkurs skierowany jest do mieszkańców województwa zachodniopomorskiego

Konkurs skierowany jest do wszystkich mieszkańców województwa zachodniopomorskiego w dwóch kategoriach wiekowych: do 18 roku życia i powyżej. Nie ma znaczenia, czy uczestnik jest osobą fizyczną, przedstawicielem stowarzyszenia, czy pracuje lub uczy się. Film powinny być nagrane w poziomie i mieć od 60 sekund do 3 minut.

Ma przedstawiać działania sfinansowane w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, czyli na przykład: pracowników, którzy skorzystali z dofinansowanych szkoleń, podnoszących ich kwalifikacje, placówki oświatowe, którym dodatkowe fundusze pozwoliły zorganizować zajęcia pozalekcyjne. Organizatorzy nie narzucają formy filmu, może to być zarówno wywiad jak i reportaż.

Zwycięzcy otrzymają nagrody finansowe i karty podarunkowe na łączną kwotę ponad 18 tysięcy złotych. Prace należy nadsyłać do 18.10 drogą elektroniczną albo do siedziby Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Szczecinie i Koszalinie z dopiskiem: KONKURS FILMOWY „Nakręceni EFS-em”. Patronem medialnym konkursu jest Radio Eska.

Postępy prac na dworcu Warszawa Zachodnia
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE