Remont wiaduktu na ul. Władysława

i

Autor: Materiały prasowe Remont wiaduktu na ul. Władysława

Inwestycja

Nawierzchnia na koszalińskim wiadukcie już gotowa. Kolejna zmiana organizacji ruchu na ulicy Władysława IV

2023-08-31 8:53

Remont kolejnego wiaduktu dobiega końca. Zakończyły się prace związane z nawierzchnią na obiekcie wzdłuż ul. Władysława IV w Koszalinie. W związku z remontem wiaduktu, wykonawca dziś wieczorem wprowadzi zmianę do czasowej organizacji ruchu.

Dla kierowców udostępnione zostaną po dwa pasy ruchu w każdym kierunku, zarówno w stronę centrum miasta, jak i w kierunku osiedla Unii Europejskiej. W rejonie wiaduktu wyłączone z ruchu zostaną skrajne pasy. Ze skrzyżowania z ulicą Na Skwierzynkę i Władysława IV zniknie rondo. Dopuszczalna prędkość na całym remontowanym odcinku będzie ograniczona do 30 km/h. Niedostępny będzie również chodnik dla pieszych po stronie stacji paliw MZK.

Nadal prowadzone będą prace remontowe pod wiaduktem.

Koszt remontu wiaduktu wynosi około 6,5 mln zł, z czego 5 mln zł pochodzi z rządowego dofinansowania w ramach Polskiego Ładu. Prace mają się zakończyć w połowie września.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

QUIZ. Czwartkowy test z geografii ogólnej. Wynik 10/15 to będzie sukces!

Pytanie 1 z 15
Które miasto jest stolicą Kanady?
Eska Summer City Olsztyn! Smaczna wizyta… „Na Rogu Czasu”
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE