Remont wiaduktu na ul. Władysława

i

Autor: Materiały prasowe Remont wiaduktu na ul. Władysława

Inwestycja

Nawierzchnia na koszalińskim wiadukcie już gotowa. Kolejna zmiana organizacji ruchu na ulicy Władysława IV

2023-08-31 8:53

Remont kolejnego wiaduktu dobiega końca. Zakończyły się prace związane z nawierzchnią na obiekcie wzdłuż ul. Władysława IV w Koszalinie. W związku z remontem wiaduktu, wykonawca dziś wieczorem wprowadzi zmianę do czasowej organizacji ruchu.

Dla kierowców udostępnione zostaną po dwa pasy ruchu w każdym kierunku, zarówno w stronę centrum miasta, jak i w kierunku osiedla Unii Europejskiej. W rejonie wiaduktu wyłączone z ruchu zostaną skrajne pasy. Ze skrzyżowania z ulicą Na Skwierzynkę i Władysława IV zniknie rondo. Dopuszczalna prędkość na całym remontowanym odcinku będzie ograniczona do 30 km/h. Niedostępny będzie również chodnik dla pieszych po stronie stacji paliw MZK.

Nadal prowadzone będą prace remontowe pod wiaduktem.

Koszt remontu wiaduktu wynosi około 6,5 mln zł, z czego 5 mln zł pochodzi z rządowego dofinansowania w ramach Polskiego Ładu. Prace mają się zakończyć w połowie września.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

QUIZ. Czwartkowy test z geografii ogólnej. Wynik 10/15 to będzie sukces!

Pytanie 1 z 15
Które miasto jest stolicą Kanady?
Eska Summer City Olsztyn! Smaczna wizyta… „Na Rogu Czasu”