Koszalin z nową aplikacją do Stref Płatnego Parkowania

i

Autor: Zarząd Dróg i Transportu w Koszalinie

INFORMACJA

Nowa aplikacja do parkowania w Koszalinie!

2023-07-05 19:14

Mieszkańcy Koszalina mogą już płacić za swoje parkingi, dzięki nowej aplikacji obsługującej Strefy Płatnego Parkowania w mieście. Kupno biletu zajmuje dosłownie kilka sekund, a kierowca nie musi wracać do pojazdy, aby umieścić bilet za szybą. Funkcja START-STOP pozwoli na opłatę za rzeczywisty czas parkowania, a nie z góry określoną ilość czasu.

Płatności możemy rozpoczynać i kończyć w dowolnie wybranym przez nas momencie. Jeżeli auto będzie stać na parkingu przez cały dzień, system aplikacji uwzględni czas obowiązywania płatnej strefy i sam automatycznie zakończy naliczanie opłaty. Z parkowania za pomocą apki skorzystają zarówno prywatne osoby oraz pracownicy flot. Dzięki temu firmy będą miały stały dostęp do informacji na temat kosztów postoju. Również opłata będzie mogła obejmować wszystkie samochody służbowe, co pozwoli upłynnić proces rozliczeń za parkowania.

ESKA Summer City - Terma Bania 29.06

Miasto Koszalin jest jednym z blisko 80 miast w Polsce, w którym dzięki nowej aplikacji - można płacić za postój pojazdu przy pomocy smartfona. Nowa aplikacja, to zresztą nie tylko opłaty za parking. Więcej szczegółów dowiecie się na stronie internetowej ZdiT Koszalin.

Miasta, które przyprawiają o zawrót głowy. Sprawdź, czy wiesz jak zapisać nazwy tych miejscowości

Pytanie 1 z 7
Miasto przy samej granicy woj. mazowieckiego