Otwarcie Poradni Stomatologicznej dla Osób Niepełnosprawnych w Szpitalu Wojewódzkim w Koszalinie

i

Autor: Szpital Wojewódzki w Koszalinie Otwarcie Poradni Stomatologicznej dla Osób Niepełnosprawnych w Szpitalu Wojewódzkim w Koszalinie

Otwarcie Poradni Stomatologicznej dla Osób Niepełnosprawnych w Szpitalu Wojewódzkim w Koszalinie. Ruszyła już rejestracja pacjentów

2021-08-10 12:55

Pierwsi pacjenci poradni zostaną przyjęci w połowie sierpnia. Już warto się rejestrować

Po ponad rocznej przerwie ponownie będzie działać w Szpitalu Wojewódzkim w Koszalinie Poradnia Stomatologiczna dla Osób Niepełnosprawnych. Lekarz stomatolog będzie przyjmować pacjentów trzy razy w tygodniu.

Obecnie w pomieszczeniach Poradni trwają jeszcze ostatnie prace przed jej uruchomieniem. Pacjenci mogą rejestrować się wyłącznie telefoniczne. Jest to możliwe pod numerem 94 34 88 312, od poniedziałku do piątku w godzinach 12 – 14.30.

Poradnia została wcześniej przeniesiona z powodu modernizacji Pawilonu Dziecięcego, w którym funkcjonowała, do budynku SOR. Po wybuchu pandemii jej działalność została zwieszona na ponad rok. W czasie modernizacji pomieszczeń został ogłoszony konkurs dla personelu, który poprowadzi poradnię.

Przypomnijmy, nowoczesny sprzęt o wartości prawie pół mln złotych na rzecz poradni, przekazał Wojewoda Zachodniopomorski - Zbigniew Bogucki. Wśród tego wyposażenia był m. in. aparat do znieczulenia.

Eska Summer City Śląsk - JuraPark Krasiejów Sunshine Reggae