Sun Festival zaplanowano w dniach 26-28 lipca na lotnisku w Podczelu

i

Autor: materiały prasowe Sun Festival zaplanowano w dniach 26-28 lipca na lotnisku w Podczelu

Kultura

Pierwsze gwiazdy są już znane. Organizatorzy Sun Festival w Kołobrzegu odsłaniają karty

2024-01-29 10:44

Tegoroczny hip hopowy Sun Festival będzie wyjątkowym wydarzeniem pełnym muzyki, kultury i sportu. Na festiwalowiczów czekają między innymi warsztaty, spotkania z autorami oraz inkubator kultury

Sun Festival zaplanowano w dniach 26-28 lipca na lotnisku w Podczelu. Impreza rozpocznie się już w czwartek 25 lipca. To właśnie wtedy otwarte zostanie festiwalowe miasteczko, w którym oprócz znanych już atrakcji jak strefa basenowa, chilloutu, pojawi się też wyjątkowa strefa kultury. Na terenie Sun City uczestnicy imprezy bawić się będą aż do poniedziałku, do wieczora. Muzycy zagrają na trzech scenach, na głównej scenie wydarzenia każdego dnia zagra przynajmniej jedna zagraniczna gwiazda.

MAMED KHALIDOV SZCZERY DO BÓLU PRZED WALKĄ Z ADAMKIEM: NIE CHCIAŁBYM, ŻEBY MNIE ZNOKAUTOWAŁ

Wśród pierwszych gwiazd pojawił się duet PRO8L3M to obecnie jeden z najpopularniejszych zespołów na polskim rynku hip-hopowym. W skład tego charyzmatycznego duetu wchodzą producent Steez oraz Oskar, który odpowiada za teksty i wokal. Na line upie znalazł się także raper Zeamsone. Pod pseudonimem Zeamsone kryje się Paweł Świdnicki. Na scenie występuje od 2015 roku. Jest znany głównie w kręgach fanów muzyki z gatunków trap oraz hip-hop. Po raz pierwszy na scenie festiwalu stanie Szpaku, który słynie z niesamowitej charyzmy, a na koncertach zawsze daje z siebie sto procent. Wśród gwiazd znalazł się również raper będący przedstawicielem młodego pokolenia - Young Multi.

Sun Festival w dniach 26-28 lipca na lotnisku w Podczelu, koło Kołobrzegu.