Wypadek Białogard

i

Autor: Canva/Wypadki i Pożary w Zachodniopomorskim

Wypadek

Poważny wypadek w Białogardzie. BMW staranowało przechodniów!

2024-03-11 11:42

11 marca 2024 roku, około godziny 7 rano, doszło do wypadku na ul. Mickiewicza w Białogardzie. Rozpędzony kierowca wjechał swoim BMW w dwóch przechodniów. Poszkodowani zostali przetransportowani do szpitala.

Potrącenie pieszych w Białogardzie

Do wypadku miało dojść w momencie, w którym z nieznanych przyczyn kierowca BMW stracił panowanie nad pojazdem. Rozpędzony pojazd uderzył w dwie ofiary, chłopcy w wieku 17 i 18 lat. Poszkodowani zostali przetransportowani do szpitala.

Rzecznik prasowy KPP Białogard aspirant Kinga Plucińska-Gudełajska potwierdziła, że 29-letni kierowca był trzeźwy w chwili wypadku:

- 29-latek, kierujący BMW, z nieustalonych przyczyn wjechał w grupę pieszych, znajdujących się na chodniku. Dwóch nastolatków w wieku 17 i 18 lat zostało poszkodowanych. Jeden z nich ze złamaniem kończyn dolnych, a drugi z ogólnymi obrażeniami zostali przetransportowani do szpitala - dodaje Plucińska-Gudełajska

Odcinek ul. Mickiewicza został zabezpieczony przez służby. W internecie pojawiają się zdjęcia ze zdarzenia. O wszelkich aktualizacjach będziemy informować na bieżąco.

W ostatnim czasie głośno było o wypadku w Szczecinie, gdzie kierowca wjechał w przechodniów na placu Rodła. Zdjęcia z wypadku zobaczycie w naszej galerii.

Wypadek w Szczecinie 17 osób rannych
Źródło: Poważny wypadek w Białogardzie. BMW staranowało przechodniów!