Zaręczyny

i

Autor: Canva/TikTok LuFasa

miłość

Romantyczne sceny we włoskiej szkole średniej. Uczniowie pomogli oświadczyć się nauczycielowi. Filmik jest viralem w sieci

2023-11-16 8:00

Ludzie potrafią wymyślić coraz to dziwniejsze, ale też i romantyczne zaręczyny. Jeden z nauczycieli w Peschici, postanowił się oświadczyć swojej koleżance w pracy. Pomogli w tym jemu jej uczniowie. Całe zajście nagrano i stało się dużym viralem na TikToku. Koniecznie to zobaczcie, wzruszycie się!

Romantyczne zaręczyny we Włoszech. Tego kobieta się nie spodziewała!

W czasie lekcji w liceum w miejscowości Peschici (niedaleko Foggi, na południu Włoch) rozległa się w pewnym momencie romantyczna muzyka, a do nauczycielki zaczęli podchodzić jej uczniowie; każdy z kwiatami, co wywołało jej coraz większe zdumienie. Kilka chwil później w drzwiach stanął nauczyciel z tej samej szkoły z bukietem róż; ukląkł i w obecności całej klasy poprosił kobietę o jej rękę i wręczył pierścionek.

Wzruszona nauczycielka od razu powiedziała "tak" wśród długiego aplauzu uczniów.

Cała scena została nagrana i opublikowana w mediach społecznościowych oraz na portalach lokalnej prasy z Apulii.

Autor krótkiego filmu powiedział: "Są ze sobą od 12 lat. Profesor nareszcie zdobył się na odwagę i poprosił naszą nauczycielkę o rękę i to w miejscu, w którym się poznali"

Dawid Kwiatkowski z piosenką Bez ciebie. Romantyczna wersja w ESKA Live!