Śmierć na torach, potrącenie rowerzysty - bilans na drogach

2021-10-11 7:41

Weekend w Koszalinie niestety nie należały do spokojnych, w mieście doszło między innymi do śmiertelnego wypadku na torach kolejowych w okolicach Władysława IV.

Wszystko wskazuje na to, że był to nieszczęśliwy wypadek. Mężczyzna zdecydował się przejść przez tory w niedozwolonym miejscu i wybrał na to fatalny moment - pociąg relacji Słupsk-Koszalin nie miał szans zatrzymać składu i mimo sygnałów alarmowych potrącił mężczyznę schodzącego już z nasypu kolejowego. Ratownicy, którzy dotarli na miejsce stwierdzili zgon.

Wzruszające pożegnanie Łukasza Fabiańskiego z Reprezentacją

Chwilę przed 12.00 w niedzielę na ul. Fałata doszło też do groźnego zdarzenia - osobówka potrąciła rowerzystę. Na szczęście obyło się bez poważniejszych obrażeń. Warto nadmienić, że rowerzysta przejeżdżał przez ulicę w miejscu, gdzie wytyczona została ścieżka rowerowa, a winę poniósł kierowca, bo nie ustąpił mu pierwszeństwa. Został ukarany mandatem karnym.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE