Spotkanie 1/8 finału PGNiG Pucharu Polski Kobiet

i

Autor: Materiały prasowe Spotkanie 1/8 finału PGNiG Pucharu Polski Kobiet

Szczypiornistki Młynów Stoisław Koszalin w ćwierćfinale PGNiG Pucharu Polski Kobiet

2023-01-26 9:07

Piłkarki ręczne Młynów Stoisław Koszalin w walce o ćwierćfinał rozgrywek zmierzyły się na wyjeździe z drużyną Handball AZS AWF Warszawa. Mecz był bardzo wyrównany jednak lepsze były koszalinianki. Wygrały 28-26.

Zawodniczki Młynów Stoisław Koszalin jechały do stolicy na mecz z liderem grupy C rozgrywek I ligi kobiet. Rywalki do tej pory w rywalizacji ligowej wygrały wszystkie 11 meczów nie doznając ani jednej porażki. Jednak wczoraj zostały pokonane przez drużynę z Koszalina, choć do przerwy prowadziły jedną bramką. W ten sposób lider I ligi grupy C przegrywa swój pierwszy mecz w tym sezonie i to podopieczne trenera Jarosława Knopika dołączą do ćwierćfinału PGNiG Pucharu Polski.

Młyny Stoisław Koszalin - Handball Warszawa 28-26

Wygrana Młynów Stoisław Koszalin

i

Autor: Materiały prasowe Wygrana Młynów Stoisław Koszalin

Młyny Stoisław Koszalin przygotowują się do kolejnego meczu. W niedzielę 29 stycznia w Hali Widowiskowo-Sportowej o godzinie 14:00 podejmą MKS Zagłębie Lubin. Będzie to 14. seria PGNiG Superligi Kobiet.

Podczas meczu na terenie hali pojawią się także wolontariusze Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Celem 31. finału WOŚP będzie walka z sepsą.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

QUIZ. Czwartkowy test z geografii. Jesteś lepszy od ucznia szkoły średniej?

Pytanie 1 z 15
Miasto na północnym-zachodzie Polski nazywa się...
Michał Szczygieł z przytupem rozpoczął 2023 rok. Nowe Sytuacje, tylko na ESKA.pl