znani mieszkańcy

Tak zmieniał się Józef Wojciechowski. Polski miliarder miał różne eksperymenty modowe

2023-12-04 11:15

Józef Wojciechowski to popularny polski miliarder. Mało kto wie, że pochodzi on z okolic Koszalina! 76-letni mężczyzna obecnie związany jest z piękną Patrycją Tuchlińską. Jak zmieniał się na przestrzeni lat Józef Wojciechowski?

Józef Wojciechowski to jeden z najbogatszych Polaków

Józef Wojciechowski jest właścicielem jednej z najszybciej rozwijających się firm związanych z branżą nieruchomości - JW Construction. Wybudowała już ona kilkadziesiąt tysięcy mieszkań, a kolejne tyle jest w budowie. Jak się okazuje, miliarder pochodzi spod Koszalina, jednak nie wiadomo, z której wsi dokładnie. Wprost tylko często zaznacza, że urodził się na Pomorzu Środkowym i chodził tutaj do szkoły podstawowej. W pewnym momencie wraz z rodziną postanowili przenieść się do Trójmiasta. Tam skończył jedną ze szkół średnich, a później studia. Na pewien czas przeprowadził się później do Stanów Zjednoczonych, gdzie oprócz dalszej edukacji, rozpoczynał też prowadzić swój pierwszy biznes związany z nieruchomościami. W tych czasach był też właścicielem warszawskiej Polonii.

Do Polski wrócił po rozwodzie z pierwszą żoną, z którą ma trzy córki. Drugą żoną Józefa Wojciechowskiego była 37 lat młodsza Laura Michnowicz. Modelka, co ciekawe, była Miss Publiczności na wyborach Miss Lata w Koszalinie 2005. Z Laurą Wojciechowski ma dwójkę dzieci. Potem miliarder był w związku z 44 lata młodszą Beatą Pruską, którą wiele osób kojarzy z programu Damy i Wieśniaczki.

EKG 2021. Polski miliarder Rafał Brzoska: pieniądze nie są najważniejsze

Józef Wojciechowski obecnie

Józef Wojciechowski od lat jest w związku z Patrycją Tuchlińską. Mają nawet synka, 2-letniego Augusta. Patrycja jest młodsza od partnera o 48 lat. Ciągle chwalą swoją relację i chęć kompromisów, czy dogadywania się. Patrycja też nie narzeka na swój styl życia, ponieważ na instagramie ciągle widać złoto i marmury.

Zobacz w galerii zdjęć, jak na przestrzeni lat zmieniał się polski miliarder, Józef Wojciechowski.