Variety: różnorodność jest przyprawą życia

i

Autor: Teatr Muzyczny ADRIA Koszalin

MUSICAL

To będzie dziki spektakl! Premiera "Variety" w koszalińskiej "ADRII"

2023-11-19 21:30

Jeżeli myśleliście, że musical "Kelnerka" był ostatnim, jaki czeka was pod koniec 2023r., to byliście w błędzie. Koszaliński Teatr Muzyczny ADRIA już niebawem zaprezentuje kolejny, tym razem ostatni, a zarazem w 100% autorski spektakl "Variety: różnorodność jest przyprawą życia". Przygotujcie się.., bo będzie intensywnie!

Historia „Variety: różnorodność jest przyprawą życia”, inspirowana jest filmem „Babilon” z 2022r. To muzyczny spektakl zarówno o miłości, ale także spełnieniu marzeń. Nie będzie to jednak kolorowa historia. Ma to być sztuka mroczna, ciężka w odbiorze, dzika i intensywna. Czy właśnie na tym ma polegać ta różnorodność? O tym dowiecie się sami 24 listopada o godzinie 19:00. Niewielki skrawek fabuły i resztę szczegółów zdradził nam autor musicalu - Kacper Wojcieszek, który pełni rolę dyrektora artystycznego w Teatrze Muzycznym "ADRIA" w Koszalinie. Zapowiedź spektaklu znajdziecie poniżej.

Materiał audio znajduje się pod materiałem wide

Atak zimy w Warszawie. Pierwszy śnieg w tym sezonie
"Variety: różnorodność jest przyprawą życia" ZAPOWIEDŹ!

Którym drwalem jesteś? Rozwiąż quiz!

Pytanie 1 z 6
Czy często się spóźniasz?

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!