Działania poszukiwawcze

i

Autor: Materiały prasowe Działania poszukiwawcze

Policja

Tragiczny finał poszukiwań mężczyzny z Sianowa. Znaleziono ciało zaginionego 84-latka

2024-01-29 11:20

W niedzielę służby zakończyły poszukiwania 84-letniego mężczyzny, którego zaginięcie rodzina zgłosiła dzień wcześniej. W działaniach uczestniczyli policjanci koszalińskiej komendy oraz funkcjonariusze zaprzyjaźnionych służb. Do poszukiwań zostały użyte psy, quady oraz dron z kamerą termowizyjną.

84-letni mieszkaniec Sianowa ostatni raz był widziany przez członków rodziny w piątek wieczorem. W sobotni poranek rodzina zaniepokoiła się jego nieobecnością oraz brakiem kontaktu. Policjanci po otrzymaniu zgłoszenia natychmiast podjęli działania poszukiwawcze, w których uczestniczyli wszyscy funkcjonariusze koszalińskiej komendy, policjanci z Oddziału Prewencji w Szczecinie, strażacy OSP Sianów, strażacy OSP Osieki oraz Grupa Poszukiwawczo-Ratownicza WOPR Powiatu Białogardzkiego.

Do poszukiwań koszalińska Policja użyła psów tropiących, specjalistycznego quada oraz drona z kamerą termowizyjną. Tego dnia, około godziny 6 rano miejski monitoring zarejestrował zaginionego w okolicach parku, niedaleko miejsca zamieszkania.Teren poszukiwań był zalesiony, podmokły i bardzo rozległy. Poszukiwania trwały do późnych godzin nocnych i zostały wznowione w niedzielę rano. Koło południa ciało mężczyzny zostało odnalezione przez koszalińskich policjantów w rzece na wysokości miejscowości Gorzebądz. Policja pod nadzorem prokuratury bada okoliczności zdarzenia. Zaplanowano również sekcję zwłok mężczyzny. 

Poszukiwania zaginionego mieszkańca Sianowa

i

Autor: Materiały prasowe Poszukiwania zaginionego mieszkańca Sianowa

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!

Quiz. Jak dobrze znasz gwiazdę BARBIE? Test dla największych fanów Margot Robbie

Pytanie 1 z 10
W jakim kraju urodziła się Margot Robbie?
Finał WOŚP w Olsztynie. Pokaz laserowy podczas „Światełka do nieba” zachwycił wszystkich ESKA MIEJSKA