17 tys. uczniów z Koszalina rozpoczęło wakacje

i

Autor: Materiały prasowe 17 tys. uczniów z Koszalina rozpoczęło wakacje

wakacje

Uczniowie mają już wakacje! Rok szkolny zakończyło 17 tys. uczniów z Koszalina

2023-06-26 9:26

Tegoroczne miejskie zakończenie roku szkolnego odbyło się w I Liceum Ogólnokształcącym im. Stanisława Dubois, ponieważ dyrektor szkoły Rafał Janus, po 25 latach kierowania placówką przechodzi na emeryturę. Profesor oświaty przyznaje, że dziś czuje satysfakcję ze swojej pracy.

- Taką prawdziwą satysfakcję rzeczywiście człowiek odczuwa po latach wtedy, kiedy widzi owoce swojej pracy w postaci np. absolwentów, którzy licznie tu dzisiaj przybyli i dali świadectwo wdzięczności za rzeczy, których się nie spodziewałem, bo człowiek nie zdaje obie sprawy, co daje uczniom. Myślę, że najważniejsze to być sobą, przekazywać wartości, które się ma i które są szczere, bo uczniowie właśnie to doceniają.

Przed uczniami i nauczycielami ponad 2 miesiące wolnego. Udanych wakacji życzył im prezydent Koszalina Piotr Jedliński.

- Drodzy uczniowie, życzę Wam zasłużonego odpoczynku, wolnego od codziennych trosk. Mam nadzieję, że tegoroczne wakacje spędzicie aktywnie, radośnie i przede wszystkim bezpiecznie.

Kolejny rok szkolny rozpocznie się dopiero 4 września.

Autor: Magda Wanowska-Miksa

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!

QUIZ. Typowe teksty nauczycieli. Słyszałeś TO na pewno, wybaczamy tylko jeden błąd!

Pytanie 1 z 10
Zaczynamy! Dla kogo - według nauczyciela - jest dzwonek?
Mistrzostwa Świata Recepcjonistów Hotelowych. Krzysztof Studziński | Tak trzeba żyć ESKA ROCK
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE